in ,

Sevdiğiniz Yayıncıları İzleyerek Ödül Kazanabileceğiniz Oyun: Cukka

İlk ayın bilançosu 120 bin!

Mobil platformlarda yayınlandığı 22 Temmuz 2019 tarihinden itibaren indirilme rekoru kıran yerli sosyal oyun Cukka’nın ilk ay bilançosu açıklandı. İzle oyna kazan prensibiyle kurgulanan Cukka, rekora imza atarak Google Play ve Apple Store’un indirme sıralamasında ilk 5’e girdi. Ayrıca 1’inci ayında 120 bin kişiye ulaşan Cukka, oyunlara günlük katılım rakamını 40 bin olarak açıkladı. Oynayanlara hediye göndermeye başladıklarını ifade eden Spektrum Dijital’in Strateji Yöneticisi Berkan Yenigün herkesi ‘Cukka’ lamaya’ çağırıyor. Uygulama birbirinden eğlenceli içerikleri, kurgusu ve dağıttığı ödülleri ile oyunseverlerin yüzünü güldürürken kullanıcı kitlesini artırmaya devam ediyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Geçmiş Tarih: John Titor Gizemi!

Peki sen nasıl ‘Cukka’larsın?

CUKKA uygulamasında oyuncuların yapması gereken, her gün belli saatlerde yayınlanan sosyal medya fenomenlerine ait bir videoyu dikkatlice izlemek ve uygulamadaki eğlenceli soruları en hızlı şekilde yanıtlamak. Soruların cevapları videoların içinde gizli!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ünlü Game of Thrones Oyuncusunda Corona Virüsü Tespit Edildi!

Her oyunun sonunda cevaplama hızına göre cukka kazanılıyor. Kazanılan cukkalar ise uygulamanın içindeki online pazarda yer alan ürünleri almak için harcanıyor.

Android için Cukka indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spektrumdijital.cukkaapp

iOS için Cukka indir: https://apps.apple.com/app/id1465616605

Ücretsiz DLC: Assassin’s Creed Odyssey The Fate of Atlantis Ücretsiz Oldu!

LoL 9.17 Yama Notları Özeti | Önemli Aurelion Sol ve Kayle Değişiklikleri