in , ,

Shadow of The Tomb Raider’dan Yeni Fragman: ”Düşmanını Tanı”

Square Enix‘in beğenilen oyun serilerinden Tomb Raider üçlemesinin son oyunu Shadow of The Tomb Raider için resmi Tomb Raider Youtube kanalında ”Know Your Enemy” adı altında yeni bir fragman yayınlandı.

Square Enix‘in en güvendiği serilerden biri olan Tomb raider, yeni üçlemesini bitirme amacıyla işe koyuldu. Üçlemenin son oyunu Shadow of The Tomb Raider‘ın çıkmasına az bir zaman kaldı. Oyunun çıkmasına az bir süre kala yeni fragmanlar gelmeye devam ediyor. En son fragman olarak bizlere ”Know Your Enemy” adı altında bir video yayınlandı. Bundan daha önce, ”Combat Tactics”, ”Takedowns”, Underwater Survival” adları altında oyunun özelliklerini tanıtan kısa fragmanlar yayınlayan yapımcılar, bu sefer de bizlere düşmanlarımızı tanıtıyor. 40 saniyelik bu fragmandan görüyoruz ki düşmanlarımız sadece paralı askerler değil. Korkusuzca vahşi hayvanların yuvası olan yağmur ormanlarına giren Lara Croft ile ormanın vahşi kaplanları ve suların vahşi piranaları ile mücadele ediyoruz. Ayrıca paralı askerlerin dışında, farklı kabile üyeleri de peşimize düşmüş durumda. Özellikle paralı askerler bizden o kadar korkuyorlar ki, telsizler yardımıyla profesyonel bir şekilde Lara‘yı avlamaya çalışıyorlar ama nafile. Korksusuz savaşçı kızımız Lara Croft, kimseye acımıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Just Cause 4'ün İnceleme Puanları Belli Oldu!

Crystal Dynamics, Eidos Montréal, Nixxes Software BV şirketleri tarafından geliştirilen oyun, Square Enix tarafından yayınlanacak ve 14 Eylül 2018 tarihinde Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. Oyunun çıkışına az bir zaman kaldı. Siz oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Monster Hunter: World’un Satışları 10 Milyonu Geçti

Mount & Blade II: Bannerlord İçin Gamescom 2018 Fragmanı Geldi!