in , ,

SHADOW OF TOMB RAIDER’DAN YENİ OYNANIŞ VİDEOSU GELDİ!

Final Fantasy, Deus Ex, Life is Strange ve Tomb Raider gibi başarılı yapımların arkasında bulunan Tokyo merkezli video oyun yayıncı şirketi Square Enix, E3 2018 konferansında Shadow of The Tomb Raider oyunundan yeni bir oynanış videosu yayınladı. E3 2018’de ilk olarak Microsoft konferansında 2 dakikalık bir sinematik fragmanı gösterilen Shadow of The Tomb Raider ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Square Enix’in konferansında yayınlanan oynanış videosu sayesinde öğrenmiş olduk.

İlk üçlemenin son oyunu olacak Shadow of The Tomb Raider, önceki oyunlar olan Tomb Raider ve Rise of The Tomb Raider’ın ardından bakalım nasıl bir tepki alacak? İlk iki oyunu da oynayan birisi olarak bu üçlemenin gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Ne kadar Rise of The Tomb Raider ile ilk oyun arasında pek fark olmasa da Lara Croft’u tekrar sahalarda görmek bana heyecan katmıyor değil. Bu oyunda Lara acımasız bir savaşçı gibi aksiyona girecek. Fragmanda Lara’nın ne kadar acımasız ve vahşi bir kıza dönüştüğünü görüyoruz. Paralı askerlerin korkulu rüyası haline gelen Lara Croft, profesyonel bir savaşçı gibi etrafta dolaşıp, düşmanlarına korku saçıyor. Oynanışta gizlilik ögelerini yeterince gördük. Ağaçların arasında gizlenen Lara birden düşmanlarını iple çekip onları acımasızca boğuyor. 7 dakikalık bu oynanış videosundan, bu oyunda bol aksiyon ve savaş sahnesi göreceğiz gibi duruyor. Önemli olan Rise of The Tomb Raider’ın üstüne ne koyacağı. Üçlemenin son oyunu olması oyunun büyük bir yük taşıyacağı anlamına geliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Halo Infinite'in Kreatif Direktörü Tim Longo 345 Industries'ten Ayrıldı!

Oyun 14 Eylül 2018 PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. Hep birlikte 14 Eylül’de üçlemenin son oyunun nasıl olacağını göreceğiz. O zaman buyursunlar işte biri sinematik diğeri ise oynanış fragmanı olmak üzere Shadow of The Tomb Raider’a ait 2 adet fragman;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metro: Exodus’tan 17 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu!

DEVIL MAY CRY 5 RESMİ OLARAK DUYURULDU!