in , ,

Skull & Bones Tanıtıldı!

 

İlk olarak geçen sene Ubisoft tarafından duyurulan Skull & Bones’un 2019’a erteleneceğini duyduktan sonra büyük üzüntü duymuştuk. İşte Skull & Bones Ubisoft’un E3 2018 konferansında iki fragman ile birlikte resmi olarak tanıtıldı ve tekrardan bir heyecan yaşadık. Microsoft Studios tarafından yayınlanan başarılı Sea of Thieves’in ardından aynı temalı bir oyun daha Ubisoft’u Microsoft’un gerisinde bırakabilir. Ubisoft’un Sea of Thieves’in ardından çok sağlam bir şey sunması lazım ki Microsoft’u arka plana atsın. İzlediğimiz fragmanlarda oyun gerçekten harika gözüküyordu. CGI ile hazırlanmış sinematik fragman gerçekten ilgi çekmeyi başardı ve özellikle korsan temalı oyunları sevenler varsa oyunun fragmanını mutlaka izleyin derim. Ubisoft başarılı bir korsan temalı yapımla seneye karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends 2018 Dünya Şampiyonası 1. Gün Grup Maçları Sonuçlandı!

Skull & Bones biz oyunculara korsancılığın altın çağını yaşatmayı amaçlıyor. Oyun çevrimiçi olarak oynanabilecek. Yani oyunda singleplayer hikaye modu olmayacak. Benim için her zaman bir oyunda singleplayer modu aşırı önemlidir ancak oyunun fragmanını izledikten sonra oyunda singleplayer olup olmamasını pek de önemsemek istemedim. Bu arada oyun Ubisoft’un olduğu için Ubisoft Assassins Creed Black Flag’in atmosferini tekrar canlandırmış gibi gözüküyor. Oyunun oynanış fragmanını izledikten sonra ne demek istediğimi tam olarak anlayacaksınız. Oyun hakkında biraz daha bilgi vermek gerekirse, kendi korsan karakterimizi seçip, gemimizi tasarlayıp zengin RPG öğeleriyle gemimizi geliştireceğiz ve gemimizle büyük korsan savaşlarına katılacağız. Bu savaşta tek kalmak tabii ki de zor olacak bu yüzden diğer korsanlarla bir tayfa oluşturup, Hint Okyanusunun en güçlü korsan tayfası olmak için savaş vereceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed Valhalla'dan 4K ve Türkçe Alt Yazılı Hikaye Fragmanı!

Sea of Thieves’in ardından bakalım Ubisoft’un Skull & Bones hamlesi ne gibi sonuçlar ortaya çıkarıcak? Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Ubisoft bu oyunla Microsoft’u devirmeyi başarabilecek mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASSASSIN’S CREED ODYSSEY TANITILDI!

Ubisoft’tan Yeni Korku Oyunu: Transference