in , ,

Son Şampiyon İstanbul Grand Pera’da Belli Oluyor!

Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası RedBull Son Şampiyon’un finaline çok az bir zaman kaldı. 25 Mart Pazar günü İstanbul, Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleştirilecek büyük finalde Türkiye’nin en büyük iki takımı karşı karşıya gelecek. RedBull Son Şampiyon 2017’nin kazananı Team Entelechy ve ESL Türkiye Şampiyonası Şampiyonu Unchained Esports’un karşı karşıya geleceği mücadele saat 14.00’de başlayacak. Final müsabakaları BO5 formatında gerçekleşecek ve maçları canlı olarak izlemenin yanında Twitch üzerinden de takip edebileceksiniz. Canberk “canko” Atasev, Furkan “Rocco” Salgın, Oğulcan “olgiedota” Özdemir ve Ali Güray “mushroom” Özen gibi sevilen Dota 2 yayıncı ve spikerleri bu maçları bizler için yorumlayacaklar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Witcher'ın Netflix Dizisinde Rol Alacak İsimler Açıklandı!

Unchained Esports, 2017 Intel ESL Türkiye Şampiyonası’ndan galip çıkarak RedBull Son Şampiyon’a direkt katılma hakkını elde etti. Geçen yılın da Son Şampiyon’u olan Team Entelechy ise kıyasıya geçen play-off heyecanında Azeri takım Cozy Boys’un da aralarında yer aldığı 8 takımın arasından sıyrılarak finale adını yazdırdı.

Team Entelechy’den Emre “klasynky” Canlı ve Kürşat “sjok” Alkan, şu ana kadar düzenlenen tüm RedBull Son Şampiyonlarda final oynayıp kazandılar. Unvanlarını bırakmak istemeyen her iki oyuncunun ilk finali 2015’te We Make The Future takımıyla, ikinci finali ise 2016’da Team Entelechy formasıyla olmuştu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 7.06 Güncelleme Analizi (Türkçe)

Unchained Esports’tan Soner “PosingAsMe” Kürşat ise eski bir Team Entelechy oyuncusu. RedBull Son Şampiyon 2017’de Team Entelechy formasıyla zafere ulaşan ‘PosingAsMe’, finalde eski takımına karşı oynayacak.

Team Entelechy’de, geçen senenin finalinde Dark Passage forması giyen Wuiter ve Kosijin de yer alıyor. Unchained Esports ekibi de RedBull Son Şampiyon öncesi uluslararası bir turnuva olan WESG’de Türkiye’yi temsil etti.

İki büyük takımın maçını eğer yerinde izlemek istiyorsan RedBull.com/SonSampiyon adresinden ücretsiz davetiyeni oluşturabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 21 MART 2018 GÜNCELLEMESİ

F1 2015 Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!