in , ,

Sony’nin Yeni State of Play Etkinliği 6 Ağustos’ta Düzenlenecek!

Japonya merkezli video oyun geliştirici ve dijital eğlence şirketi Sony Interactive Entertainment tarafından gerçekleştirilecek, yeni oyunlar ve gelişmelerin duyurulduğu State of Play etkinliklerinin yenisi 6 Ağustos‘ta düzenlenecek. Detaylar haberimizde.

State of Play etkinliklerinin 6 Ağustos’ta geri döneceği açıklandı. Gelen bilgilere göre yaklaşık 40 dakika sürecek etkinlikle alakalı detaylar da paylaşıldı. Bilgi, PlayStation Blog sayfasından ve Twitter hesabından verildi.

Verilen bilgilere göre yeni State of Play’de PlayStation 5 oyunları hakkında yeni gelişmeler göremeyeceğiz. Yeni State of Play etkinliği, gelecek PlayStation 4 ve PS VR oyunlarına odaklanacak. Bunun dışında Haziran ayında gösterilen üçüncü parti ve bağımsız oyunlara hızlı bir bakış atılacak. PlayStation 5’in büyük oyun duyuruları bu etkinlikte yer almayacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ATLARINIZI TUTUN YENİ HALF-LIFE OYUNU GELİYOR!

State of Play etkinliği 6 Ağustos 2020 Perşembe günü Türkiye saati ile 23.00‘da PlayStation’ın resmi Youtube ve Twitch kanallarından canlı olarak izlenebilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NVIDIA, RTX 3000 Serisi Ekran Kartlarını Tanıttı!

Sİz yeni State of Play etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Canlı izlemeyi düşünüyor musunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için PlayStation Blog sayfasında yer alan duyuruya buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dualshock 4, PlayStation 5 Oyunlarında Desteklenmeyecek!

Gelmiş Geçmiş En İyi Süper Kahraman Oyunları!