in , ,

Spider-Man: Miles Morales 4K 60 FPS Çalışabilecek!

11 Haziran 2020‘de Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleşen PlayStation 5 ”The Future of Gaming” etkinliğinde Insomniac Games tarafından PlayStation 5 için özel olarak duyurulan yeni Spider-Man oyunu Spider-Man: Miles Morales‘in  4K 60 FPS çalışabileceği açıklandı. Detaylar haberimizde.

Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen PlayStation 4 Exclusive oyunu Marvel’s Spider-Man, çıktığı dönemde oldukça büyük bir başarı yakalamış ve satmıştı.Popüler hale gelen PlayStation özel oyununun yenisi merakla beklenen yapımlar arasındaydı. The Future of Gaming etkinliğinde, yeni Spider-Man oyunu Spider-Man Miles Morales PlayStation 5 Exclusive olarak duyurmuştu. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Insomniac Games tarafından atılan bir tweet bağlamında oyunun 4K 60 FPS çalışacağını söylemek mümkün ancak bu çalıştırma seçeneği oyuncunun isteğine göre uygulanabilecek. Oyun içinde yer alacak 4K/60 FPS Performans Modu sayesinde PlayStation 5’in gücünü de kullanarak oldukça kaliteli grafikler ve çözünürlük ile oyunu deneyim edebileceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation 5 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Spider-Man: Miles Morales, yeni oyun olmasına rağmen tam bir oyun kadar uzun sürmeyecek. Yani bu oyunu ara ya da yan bir Spider-Man oyunu olarak görebiliriz. Spider-Man Miles Morales’in Kasım sonu Ocak başı gibi çıkması bekleniyor ancak resmi bir çıkış tarihi mevcut değil. Siz Spider-Man Miles Morales hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gelmiş Geçmiş En Büyük 11 Açık Dünya Oyunu

Hi-Rez Studios’un Yeni Oyunu Rogue Company Çıktı!