in , ,

Spider-Man: Miles Morales PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, Marvel işbirliği ile Insomniac Games tarafından geliştirilen yeni Spider-Man oyunu Spider-Man: Miles Morales duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Insomniac Games tarafından geliştirilen PlayStation 4 özel oyunu Marvel’s Spider-Man, çıktığı dönem büyük bir ilgi toplayarak ismini duyurmayı başarmıştı. Marvel tarafından Sony ile anlaşmalı olarak PlayStation 5 özel olarak çıkışını yapacak yeni Spider-Man oyunu belli oldu. Spider-Man: Miles Morales duyuruldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation 5'in Yeni Oyunları 4 Haziranda Duyurulacak!

Spider-Man Miles Morales karakterine az da olsa göz atmış oluyoruz. Fragman bizlere oyunda yer alacak kostümü, grafik kalitesini, ışıklandırma, çevre ve oynanış dinamikleri gibi birçok detayı görebiliyoruz. Fragmanın sonunda da ”Be Yourself” yani ”Kendin ol” yazısı yer almakta.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Star Wars Ekibinden Yenilmezler'e Tebrik Mesajı

Spider-Man Miles Morales, Holiday 2020 yani 2020 yılının sonlarına doğru sadece PlayStation 5 özel olarak çıkışını yapacak.

Siz yeni Spider-Man oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Marvel yine başarılı olabilecek mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geliştirilmiş GTA 5 PlayStation 5’e Gelecek!

Gran Turismo 7 PlayStation 5’e Geliyor!