in , ,

Spider-Man: Miles Morales Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı!

 Spider-Man: Miles Morales yeni oynanış videosu, 16 Eylül 2020 TSİ 23.00’da düzenlenen PlayStation 5 Showcase etkinliğinde gösterildi. Detaylar haberimizde.

Spider-Man: Miles Morales

Dün gerçekleşen PlayStation 5 Showcase etkinliğinde Sony Interactive Entertainment’ın çalıştığı birinci parti ve üçüncü parti stüdyolardan yeni oyunlar ve duyurusu yapılmış oyunlardan yeni videolar gördük. Konsolun fiyatı da belli oldu. Gösterilen birinci parti oyunlardan birisi ise yeni Spider-Man: Miles Morales oyunu oldu.

İlk oyunuyla PlayStation 4’te büyük başarı yakalamış İnsomniac Games, Spider-Man serisini genişletmeye devam ediyor. Bu oyunda Miles Morales karakterini Örümcek Adam olarak görüyoruz. Yeni oynanış videosu oldukça yüksek tansiyonlu aksiyon sekansları içermekte. Ayrıca tamamen PlayStation 5 içinden alınmış görüntüler olduğu belirtilmekte.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Just Cause 4 de Xbox Game Pass’te Yerini Aldı

Miles Morales ile büyük bir köprüde bol efekt ve animasyon dolu dövüşe giriyoruz. Farklı kombolar yaparak ilerliyoruz, halkı kurtarıyoruz ve neredeyse kırılmış koca bir köprüyü yeniden birleştiriyoruz. Oyunun gerçekten yeni nesil PlayStation 5 konsolunun gücünü yoğun bir şekilde kullanacak gibi gözüküyor. Bu arada oyunun PlayStation 5’te 4K 60 FPS çalışabileceğini de ekleyelim. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Witcher Dizisinde Vesemir'i Oynayacak Aktör Açıklandı!

Fragmanın tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz. Spider Man: Miles Morales konsolun çıkış oyunu olacak. Amerika, Japonya’da 12 Kasım; Avrupa’da ise 19 Kasım’da çıkışını yapacak.

Acaba yeni Spider-Man oyunu oyuncuların beğenisini kazanmayı başarabilecek mi? Kasım ayında inceleme puanları ile bunu öğrenmiş olacağız. İşte fragman videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok Duyuruldu!

Ücretsiz Oyun: Stick It To The Man! Epic Store’da Ücretsiz Oldu!