in ,

Spotify’da Arayüz Değişikliği

Spotify Nedir?

2008 yılında kurulan İsveç asıllı Spotify, bir dijital müzik platformudur. Kullanıcılarına gerek istediği müziği dinlemek olsun, gerek şarkıcıları takip etmek olsun bir çok özellik sunuyor.

Nasıl Kullanılır?

Spotify’ın kullanımı ise oldukça basit, ister Android ister IOS cihazınıza, marketten bu uygulamayı indirip giriş yapıyorsunuz. Ayrıca Facebook ile giriş yaparsanız da arkadaşlarınızın dinlediği şarkıları görmek gibi bir şansınız oluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Homeworld Mobile Akıllı Telefonlara Geliyor!

Program ücretsiz olsa da premium (paralı üyelik) denen bir şey var. Bunu satın alarak bazı haklara sahip oluyorsunuz -müzik atlama hakkı, reklamsız müzik gibi.-

 

Peki Bu Arayüz Değişikliği?

Henüz ortada kesin birşey olmasa da Android Police tarafından duyurulan bu habere göre, Spotify yeni bir arayüz üzerinde çalışıyor. Henüz test aşamasında olup bazı Android kullanıcılarına sunulan bu değişikliğe ait bazı resimler mevcut. Genel olarak tasarımda temizlik ve sadeliğe yönelmiş gibi gözüküyorlar. Arayüz değişikliğinin diğer platformlarda ne zaman ve nasıl olacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmamakta.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battlefield V İçin Yepyeni Bir Hikaye Modu Fragmanı Geldi!

İşte bu da genel hatlarıyla yeni arayüzden bir önizleme, sizce nasıl duruyor? Fikirlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

PC ve Mobil Tasırımı
PC ve Mobil Tasırımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 11 Ocak Güncellemesi

Türkiye’nin 5G Testi Başarılı Oldu !