in , ,

Square Enix’in Yeni Oyunu Project Athia PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, popüler video oyun geliştirici ve yayımlayıcı şirketi Square Enix’in Luminous Productions ile birlikte geliştirdiği yeni yapımı Project Athia, PlayStation 5 için duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Project Athia için yayınlanan teaser trailer oyunla alakalı pek fazla detay içermiyor. Square Enix tarafından Luminous Productions ile geliştirilen yeni IP olan Project Athia’da fantastik güçlere sahip kadın bir karakteri yönetiyoruz. Oyun çevre ve atmosferi bakımından fantastik bir yapıya sahip. Mutasyon geçirmiş yaratıklar, özel yetenekler gibi birçok dinamik oyunda yer almakta. Fragmanda PlayStation 5’in gücünü de birlikte görüyoruz. Gerçekten göz kamaştıran mekanlarda, yükse kalite ışıklandırma ve oynanış sunuluıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi 6 Haziran’da başlıyor

Project Athia için herhangi bir çıkış tarihi henüz verilmedi ancak oyunun ilk olarak PlayStation 5 Exclusive olacağı daha sonrasında ise PC’ye de çıkış yapacağı bilgisi mevcut. Oyunun henüz çıkış tarihi verilmemesi daha başlangıç aşamasında olduğunun bir göstergesi olabilir. Hep birlikte ilerleyen zamanlarda detayları öğreneceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İlk Akıllı Telefonu SONY Ericsson Buldu Tartışması!

Siz Project Athia ve Square Enix hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Horizon: Forbidden West PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

Demon’s Souls Remake PlayStation 5’e Geliyor!