in , ,

Stadia Hakkında Daha Fazla Bilgi Geliyor!

Şu ana kadar Stadia’nın ücreti konusunda bilgi vermeyen ve bazı detayları da gizli tutan Google, nihayetinde bu tweet aracılığıyla kullanıcılara ilerleyen günlerde daha fazla bilgi verileceğini belirtti:

Tweet üzerinde belirtildiği gibi Stadia hakkında ücretlendirme, oyun duyuruları ve yayınlanma gibi konularda bilgi paylaşımının bu yaz sezonunda yapılacağı garantisini aldık. Stadia üzerinde yapılacak ödeme planları, oyunların oynanışı gibi detayları muhtemelen Eylül ayından önce öğrenmiş olacağız. Fakat, büyük ihtimalle çok geniş detaylı bir açıklama göremeyeceğiz gibi duruyor. En azından, temel 3 sorunun cevabını almamız bile yeterli olacak. Bu tweet ile de Google, bekleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor:

ne düşünüyorsun?

Yazar: Caner Özdemir

Son sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Küçük yaşta oyunlarla tanıştım ve Half Life ile başlayan oyunculuk serüvenim, beni kendi oyunlarımı geliştirme isteğine kadar götürdü. Çok farklı platformlarda oyunlar da oynadım ve 16 yaşımda da oyun programlamayla ilgili ilk çalışmalarıma başladım. Only A Gamer çatısı altında da oyunlar üzerine liste yazıları yazarak sizlerle oyun dünyasına bakış açımı paylaşma imkanı buldum!

Steam’de Bahar Temizliği Etkinliği Başladı!

Heavy Rain’in Epic Store’da Demosu Çıktı!