in

Star Wars Ekibinden Yenilmezler’e Tebrik Mesajı

Avengers: Infinity War filmi hepimizin bildiği üzere geçen Cuma günü yani 27 Nisan tarihinde vizyona girişini yaptı. Film büyük bir gişe hasılatı yakalayarak kendisinden çokça söz ettirmeyi başardı. İlk gününde Türkiye’de 244.363 kişi tarafından izlenerek yaklaşık 4 milyon TL hasılat getiren Avengers dünyada da toplam 630 milyon dolar gibi yüksek bir hasılat miktarına ulaşmayı başardı. Ayrıca Infinity War açılış gişe rekorunu Star Wars: Güç Uyanıyor filminden kapmayı başardı.

Avengers’ın bu başarısının ardından Star Wars’un yapımını üstlenen Lucasfilm ekibinden Avengers: Infinity War’a Twitter üzerinden bir tebrik mesajı geldi. Mesaj ise şöyle:

”Çok çok uzaklardaki bir galaksiden, dünyadaki en güçlü süper kahramanlara: Tarihteki en iyi hafta sonu açılışı için tebrikler!” Ayrıca mesajın fotoğrafı da gayet anlamlı. Fotoğrafta Rey’in ışın kılıcını Iron Man’e verdiğini görüyoruz. Yani Iron Man, Avengers: Infinity War açılış rekorunu kırınca, Rey’in ışın kılıcının sahibi oluyor. 🙂

Siz Avengers: Infinity War hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı tabii ki de spoiler vermeden yorumlarda belirtebilirsiniz. Sizce Avengers bu tebrik mesajını hak ediyor mu? Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın, sağlıcakla kalın. 🙂 Hala Avengers: Infinity War’ı izlemediyseniz fragmanını buraya bırakıyorum.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

Techland, Call of Juarez Serisinin Yayın Haklarını Aldı

Fortnite Türkiye Lansmanı Gerçekleşti