in , ,

Stardew Valley Split Screen Desteği Alacak!

Görsel: Twitter/ @ConcernedApe

Stardew Valley Split Screen desteği alacak! Eric “ConcernedApe” Barone tarafından geliştirilen Stardew Valley, bir sonraki güncellemesi ile split screen yani bölünmüş ekran desteğine sahip olacak. Detaylar haberimizde.

Stardew Valley Split Screen
Görsel: Twitter – @ConcernedApe

Eric “ConcernedApe” Barone tarafından geliştirilen simülasyon – rol yapma oyunu olan Stardew Valley temelinde bir tarla simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor. İlk olarak Şubat 2016’da piyasaya çıkan yapım, oldukça sevildi ve 10 milyon oyuncu sayısını aşmayı başardı. Oldukça çeşitli platformlara çıkışını yapan oyun, her platformdan kendine has kitlesini kazanmayı da başarmış oldu. Oyun güncelleme almaya devam ediyor. Oyunun yapımcısı ConcernedApe kullanıcı adlı Eric Barone, Twitter hesabından 1.5 güncellemesinde gelecek split screen özelliğini duyurdu.

Stardew Valley Split Screen Desteğine Kavuşuyor!

ConcernedApe, Twitter hesabından paylaştığı gönderide 1.5 güncellemesi ile oyuna co-op split screen desteğinin geleceğini açıkladı. Split screen dediğimiz bölünmüş ekran desteği, tek bir ekran üzerinden oyuncuların birlikte oyun oynamalarını sağlıyor. Oyun ekranı bölünüyor ve aynı ekrandan desteğe göre 4 kişiye kadar oyun oynanabiliyor. Ekran bölünme sayısı PC için 4 olarak belirlenmiş durumda ancak diğer platformlar için henüz bir netlik yok.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2021 Yılında Yüz Yüze Fortnite Etkinliği Düzenlenmeyecek!

Ayrıca 1.5 güncellemesi ile oyuna yeni içerikler de ekleniyor olacak. Yeni özellikler, yeni yerler, sandıklar, oyun sonu içeriği ve daha fazlası geliyor olacak. Acaba Stardew Valley, 1.5 güncellemesi ile oyunculara başarılı bir güncelleme sunmayı başarabilecek mi?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Space Soldıers'dan Transfer

Siz oyun ve ilgili haberi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phil Spencer Xbox Series S

Phil Spencer Xbox Series S Konsolunun Series X’e Göre Daha Fazla Satacağını Düşünüyor!

5 Maddede Call of Duty: Black Ops Cold War