in , ,

Stardew Valley’de Büyücüler

Oynayan herkesin içine bir çiftlik alıp oraya yerleşme hissiyatı veren (sanırsam bir adam bu oyunu oynadıktan sonra gerçekten yapmıştı bunu) Stardew Valley için yapımcıları tarafından çoklu oyuncu modu bu yılın sonuna doğru test edilmeye başlanacak. Arkadaşınız ile birlikte bir çiftlik kurmak ya da mağaralarda omuz omuza yaratıklarla savaşmak kulağa oldukça hoş geliyor.

Bugün ise başka güzel bir haber ile karşınızdayız. Chucklefish (kendileri aynı zamanda Starbound yapımcısı ve Stardew Valley dağıtımcısı olur) tarafından yapılan bir açıklama ile kendilerinin rpg/simülasyon karışımı yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını söylemişler. Oyunun teması ise büyücülük. Stardew Valley ile Harry Potter karışımı hayal edin ifadesini kullanan yapımcı ekip bizleri heyecanlandırdı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Warner Bros. Mobil Platform İçin Harry Potter Oyununu Duyurdu!

Bugün ise oyunun geliştirici ekibinde bulunan ve CEO’su olan Finn Brice tarafından bir tweet paylaşıldı. Burada hem eklenecek olan multiplayer modu hakkında kısa da olsa bir bilgi veriyor hem de çıkacak olan yeni oyun hakkında ufak da olsa bir görsel paylaşmış.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kitapları Olan 12 Oyun

Görsel bize oyun ve karakterler hakkında çok bir şey söylemese de göze hoş gelen bir görüntüsü olduğunu söylemek lazım. Şimdilik bu resimle yetineceğiz gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenilenen Silahlarıyla H1Z1 Eylül Güncellemesi

Anime İncelemeleri #9 – Black Bullet