in , ,

State of Decay 2 2020’nin Başlarında Steam’de!

Beklenen duyuru yapıldı!

Washington merkezli video oyun geliştirici şirketi Undead Labs tarafından geliştirilen zombi temalı aksiyon-korku oyunu State of Decay, ilk oyunun 2013 yılında piyasaya sürmüştü. Merakla beklenen ikinci oyun 2018 yılında çıkarak hayranlarını sevindirmişti ancak akıllarda bir soru işareti vardı. State of Decay 2 Steam’e gelecek miydi? Çıkışından beri Steam’e gelmeyen oyun, Steam için oyuncular tarafından isteniyordu. Beklenen açıklama geldi. Yapımcılar State of Decay 2’nin Steam sayfasını oluşturdu ve çıkış tarihini ”Early 2020” yani ”2020’nin başlarında” şeklinde belirtti.

Xbox konsollarına ve bilgisayara özel olarak geliştirilen State of Decay, şu ana kadar PlayStation konsollarına hiçbir oyununu açmadı. Microsoft Exclusive olarak değerlendirebileceğimiz oyun, zombi temalı bir aksiyon-korku oyunu olarak geçiyor. İlk oyun 2013 yılında piyasaya sürüldü ve zombi temalı aksiyon oyunlarını seven oyuncuları kendine çekmeyi başardı.79 Metacritic puanına sahip ilk oyun oldukça ilgi çekti. Devam oyunu State of Decay 2 ise 2018 yılında piyasaya çıktı geçtiğimiz yaz Heartland adında hikaye temelli içerik güncellemesini çıkardı. İlk oyuna göre daha düşük bir puana sahip State of Decay 2’nin metacritic puanı ise 69 ancak oyuncular oyunu yine de Steam’de görmek istiyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  State Of Decay 2 Duyuruldu!

Kendine has kitlesini oluşturabilmiş bir oyun kendisi. Oyuncular büyük bir merakla oyunun Steam’e gelip gelmeyeceği konusunda araştırma yaptılar ancak şu ana kadar oyun Microsoft Store’da oyunculara sunuldu. Yapımcılar geçitğimiz günlerde Steam sayfasına oyunun çıkış tarihine 2020’nin başı dediler. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Geliştirici şirket Undead Labs, 25 Kasım’da yapacağ yayında çıkış tarihi ile alakalı ayrıntılı bilgiler verecektir. Siz State of Decay serisi ve State of Decay 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İşte merak edenler için State of Decay 2’nin sistem gereksinimleri ve fragmanı:

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel i5 4570 @ 3.2Ghz / AMD FX-8350
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 4GB / AMD Radeon R9 380
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hideo Kojima Yeni Bir Korku Oyunu Yapmayı Düşünüyor!

Darksiders Genesis’in İlk 16 Dakikası Paylaşıldı!