in , ,

State of Decay 3, Xbox Series X Ve Pc İçin Duyuruldu!

Microsoft tarafından yeni nesil oyun tanıtımlarının yer aldığı Xbox Games Showcase etkinliğinde önceki oyunlarıyla kendine has kitlesini oluşturmayı başarmış ve tanınmış State of Decay serisinin yeni oyunu olacak State of Decay 3, Xbox Series X ve PC için duyuruldu! Detaylar haberimizde.

Undead Labs tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan State of Decay serisi, oyun türü olarak değerlendirdiğimizde bir aksiyon-macera, hayatta kalma ve korku oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Üçüncü şahıs bakış açısı ile oynanan seri, ilk oyununu 5 Haziran 2013’te piyasaya sürdü ve oldukça başarılı bir çıkış yakaladı. Aradan geçen 5 yılın ardından ikinci oyunuyla geri dönen seri arayı azaltarak 2.oyundan 2 yıl sonra üçüncü oyunu ile tekrar karşımıza çıkacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Homeworld Mobile Akıllı Telefonlara Geliyor!

Oldukça kısa süren fragmanda bir kadın karakterin State of Decay 3’ün açık dünyasında gece vakti kamp yaptığını ve ardından kış mevsiminin de gelmesiyle karlı bir atmosferde ava çıktığını veya sadece hayatta kalmaya çalıştığını görüyoruz. Fragmanda zombileşmiş bir geyik gözümüze çarpıyor. Zombi teması State of Decay 3’te seviye atlayacak gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Red Dead Redemption 2'nin İlk İnceleme Puanları Göz Kamaştırıyor

State of Decay 3, sadece Xbox Series X ve PC platformlarına çıkışını yapacak. Oyun aynı zamanda Xbox Game Pass’te de yer alacak. Oyun henüz geliştirilme aşamasının başlarında bu yüzden net veya tahmini bir çıkış tarihi söz konusu değil. İşte State of Decay 3’ün duyuru fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FIFA 21’in Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Hello Neighbor 2, Xbox Series X ve Pc İçin Duyuruldu!