in , ,

Steam 2019 Yılı Oynanış Saati Raporunu Yayınladı!

”Neredeyse ışık hızıyla Andromeda Galaksisi’ne bir yolculuk”

Dünyaca tanınan ünlü oyun mağazası Steam, 12 Eylül 2003′ten bu yana oyuncular tarafından en çok tercih edilen oyun mağazası ve kütüphanesi olarak tanımlanabilir. 2019 yılını geride bıraktık ve yeni bir yıla giriş yaptık. Steam, 2019 yılında biz oyuncuların kaç saat oyun oynadığımızı hesapladı ve bir rapor yayınladı. Detaylar haberimizde.

Steam her yıl olduğu gibi geçtiğimiz 2019 yılında da en çok tercih edilen oyun mağazası ve kütüphanesi olmayı başardı. Milyonların kullandığı oyun mağazası ve kütüphanesi olan Steam, oyuncuların kaç saat oyun oynadığını araştırdı ve raporunu yayınladı. Steam’in yayınladığı rapora göre 2019 yılında 20 Milyar 789 Milyon yani yaklaşık 21 Milyar saat oynanış saati elde edilmiş. 95 milyon aktif kullanıcı ile elde edilen bu sayı gerçekten oldukça etkileyici. Steam, bu saate bilimsel olarak bir örnekte vermiş. Steam, ‘‘Neredeyse ışık hızıyla Andromeda Galaksisi’ne bir yolculuk” şeklinde yapılan açıklama oldukça ilgi çekici.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hitman 3'ün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Steam, 2020 yılında da oldukça fazla oyuncuya ve bünyesinde barındırdığı oyuna sahip ve rakipleri karşısında büyük bir üstünlüğü var. Bakalım 2020 yılında Steam’in oyuncu sayısı ve oynanış saati nasıl olacak? Siz Steam hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dan Houser Rockstar Games İle Yollarını Ayırıyor!

Tarayıcı Tabanlı Strateji Oyunu Game of Thrones: Winter is Coming Çıkışını Yaptı!