in ,

Steelseries’in Yeni Sensei 10’u Görücüye Çıkıyor!

Hangi elle tutarsan tut zafere götüren fare!

Bilgisayar çevre birimlerinde gaming denildiğinde herkesin aklına gelen ilk marka Steelseries, Sensei ailesinin yeni üyesi Sensei 10’u piyasaya sürüyor.

Sensei 10, ergonomik yapısı ve 60 milyon tıklama ömrüyle her kesimden kullanıcının yoğun ilgi göstereceği güncel teknolojilerle harmanlanıp bizlerin huzuruna sunuluyor.

TrueMove Pro sensörü ile e-sporcuların vazgeçilmez tercihi olmaya devam edecek gibi görünen fare aynı zamanda “ambidextrous” yapıda, yani iki elle de çok rahat kullanılabiliyor ve birçok tutuş şeklini ergonomik bir şekilde destekliyor.

Hangi elinizle kullanacağınız önemli değil!

Espor dünyasında oldukça yaygın olarak kullanan ve oyuncuların sıkça tercih ettiği bir mouse olan orijinal Sensei, yeni versiyonu ile herkesin ilgisini çekti. Japonca “cennet” kelimesinden türetilen Sensei Ten, orijinal Sensei’den kalan mirası koruyor ve ikonik görünüşünü sürdürüyor. Ancak içeride durum oldukça farklı ve oldukça büyük güncellemeler var. Steelseries Sensei, 10 yıldan fazla bir süredir gerek rahat yapısı gerek performansıyla, rekabetçi oyunlarda vazgeçilmez bir deneyim sunuyor. Kullanışlı yapısı uzun zamandır taklit edilmeye çalışılsa da Steelseries’in patentli yapısını ve konforunu sağlayamadılar. Steelseries ekibi de herkesin aşina olduğu bu ürünü, TrueMove Pro sensörü ile bir üst teknolojiye taşıyor. Mouse çevre birimlerinin ürün müdürü Brian Luu “Orijinal Sensei, PC oyun tarihinin en sevilen faresi ve biz de bu orijinal şekli ve oyuncuları geri hissetmek için mühendislik uzmanlığımızı adadık. Ekibimiz Sensei tasarımına sadık kalırken, modern sporcuların taleplerine yönelik performansını yükseltirken harika bir iş çıkardı” diyerek ürünle ilgili düşüncelerini dile getirdi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tüm OCULUS Riftler Kapandı!

Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkıyor!

Sensei Ten’in ergonomik çift el tasarımı hem sağ hem de solak kullanıcılar için her türlü kavrama stilinde rahat ve doğal bir his sağlar. Sekiz düğmeli evrensel şekli, oyuncuların tutuş stillerini gerektiği gibi hızla değiştirmelerini sağlar. Sensei Ten’de ayrıca beş adet dahili bellek bulunuyor. Böylece oyuncular ayarlarını rahatça kaydedebilirken; dayanıklı polimer tasarımı, iki bölgeli RGB aydınlatması ve 60 milyon tıklama sağlayan mekanik anahatarı oldukça uzun bir mouse ömrü sunuyor. Sensei Ten’in satışına www.steelseries.com global adresinde başlanırken fiyatları ise bölgelere göre 59 Dolar, 69 Euro veya 69 Dolar olarak belirleniyor. Türkiye’deki satış fiyatı ise merakla bekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  1907 Fenerbahçe yeni ormancısını duyurdu!

Şampiyonların tercihi Steelseries Sensei!

SteelSeries ve PixArt tarafından özel olarak tasarlanmış en son optik sensör olan TrueMove Pro, gerçek ve birebir izleme sağlıyor. 18.000 CPI ve saniyede 450 inç (IPS) izleme hızı ile herhangi bir yüzeydeki rekabeti kolayca geride bırakıyor. Yeni sensörün gelişmiş takibi ayrıca eğik mouse manevralarını, farklı kullanım açılarını, eğimli çarpmaları ve hızlı hareketler sırasında yanlış takibi elimine ediyor. TrueMove Pro, PixArt’ın sensör tasarımı ve SteelSeries’in mümkün olan en iyi takibi sağlama konusundaki taahhüdünü bir araya getirerek her yüzeyde en iyi performans gösterici sensör olmasını sağlıyor. Team OG’den Sébastien “Ceb” Debs, “Çoğu oyuncu gibi yıllar boyunca çok fazla mouse denedim. Sensei ile mükemmelliği buldum” dedi. Team OG bu yıl The International Championships’i arka arkaya kazanan ilk takım olarak tarih yazdı.

Daha fazla bilgi için www.steelseries.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL 9.20 Yama Notları Özeti | Önemli Garen,Shaco ve Viktor Değişiklikleri!

Black Desert Online’da Av Mevsimi Serüveni Tam Gaz Devam Ediyor!