in , ,

Stranger Things 4.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Bilim kurgu-gerilim türündeki Netflix orijinal dizisi Stranger Things‘in ilk bölümü 15 Temmuz 2016‘da yayınlanmıştı. Bizi eskilere götüren ve eski zamanlarda bilim kurgu-gerilim hissini en iyi yansıtan yapımlardan olan Stranger Things, ilk 3 sezonunu geride bıraktı ve sevenler 4.sezonu beklemeye koyuldu. İlk olarak Eylül ayında Instagram üzerinden yayınlanan oldukça kısa duyuru videosu ile 4.sezon kesinleşmişti. Şimdi ise 14 Şubat 2020 tarihi itibariyle ”Rusya’dan Sevgilerle” başlıklı Stranger Things’in 4.sezon resmi ilk fragmanı yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Stranger Things’in 4.sezon ilk fragmanında Rusya‘da yapımcıların verdiği bilgilere göre Kamçatka Yarımadası’nda bulunan bir hapishanede, demiryolu yapımında çalışan mahkumları görüyoruz. Nöbetçi Rus askerleri de yakından görüyoruz. II.Dünya savaşı silahlarına sahip Rus muhafızlar demiryolunda yapılan çalışmayı dikkatlice takip ediyorlar. Kamera demiryolu yapımına yakınlaşıyor mahkumlar gösteriliyor ve 50 saniye süren fragmanın sonunda başındaki şapkayı çıkararak uzaklara bakan Jim Hopper’ı görüyoruz. Yazının birazdan okuyacağınız kısmı SPOILER içermektedir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Apex Legends 4.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

SPOILER

Jim Hopper’ın ölmediği fragman ile doğrulanmış oldu. 3.sezonun sonunda portalı kapatırken kendini feda ederek makine odasında kalan Hopper, izleyicilere hüzün dolu anlar yaşatmıştı. Bu sahneden sonra izleyenlerin çoğu Jim Hopper’ın öldüğünü düşünmüştü. Ancak 3.sezonun son sahnesinde Rus hapishanesine gidiyorduk ve muhafızlardan biri, bir adamı getirmelerini istiyordu ardından ”Amerikalıyı değil.” gibi bir cümle kuruyordu. Bu diyalog akıllarda soru işareti yaratmıştı? Bu sahneden sonra Jim Hopper’In ölmediğine dair teoriler ortaya atıldı ve umutlar yükseldi. 4.Sezon fragmanı ile birlikte Jim Hopper’ın ölmediği kanıtlanmış oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Nvidia GeForce Now Abonelerinden Haziran 2020'ye Kadar Ödeme Almayacak!

SPOILER SONU

Duffer kardeşlerin yarattığı serinin 4.sezon ile final yapması bekleniyor ve 4.sezonun iki kısımdan oluşması planlanıyor. Stranger Things 4.sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz resmi bir bilgi mevcut değil. İşte ”Rusya’dan Sevgilerle” başlıklı Stranger Things 4.sezon fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/oppo-a31-duyuruldu/

OPPO A31 Duyuruldu!

Marvel’s Avengers Oyunu İçin Özel Bir Fragman Yayınlandı!