in , ,

Stratejik Mobil Call of Duty Oyunu: Call of Duty: Global Operations!

Activision ve Clash of Kings mobil oyunun geliştiricisi Elex Wireless iş birliğinde, Call of Duty için stratejik bir mobil oyun çıktı. Call of Duty: Global Operations adı altında çıkan bu oyun, strateji oyun türü ile Call of Duty karakterlerini içinde barındırmakta.

Tencent Games’in sızdırılan mobil Call of Duty oyununu heyecanla beklerken, bir yandan da Activison Call of Duty markası adına oyunlarını genişletmeye devam ettiğini öğrenmiş olduk. Clash of Kings’i geliştiren ve yayınlayan Elex Wireless tarafından geliştirilecek oyun, stratejik bir yapıya sahip olacak. Android üzerinde, bazı ülkelerde test aşamasında olan şirket tüm testler tamamlandıktan sonra oyunu bütün dünyaya sunacak. Call of Duty: Global Operations adı altında çıkacak oyun, taktiksel devasa çok oyunculu online oyun olarak geçmekte. Elex Wireless’ın strateji türünde ki başarısı Call of Duty markası ile harmanlanınca ortaya nasıl bir şey çıkacak hep birlikte göreceğiz?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty, Modern Warfare ile Geri Dönüyor!

Oyun şuan sadece Avustralya ve Filipinler’de oynanabilir durumda. Oyunculardan gelen geri bildirimler, oyunun test aşamasını hızlandırıp oyunun hızlıca tüm dünyaya sunulma sürecine destek olacaktır. Oyunun mekaniklerini, nasıl göründüğünü merak ediyorsanız bir de videomuz var. O zaman buyursunlar. İşte Call of Duty: Global Operations:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unreal Engine Geliştiricileri İçin Aralık Ayı Ücretsiz İçerikleri Açıklandı!

Pokemon Go PVP Modu Yakında Bizlerle!