in , ,

Suicide Squad: Kill the Justice League Oyunu Duyuruldu!

Rocksteady’nin Yeni Oyunu Yolda!

Gerçekleştirilen DC FanDome etkinliğinde, Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Batman Arkham serileri ile oyuncu ve DC hayranı olan kitleyi kolayca kazanan ve başarılı bir şekilde elinde tutan Rocksteady Studios’un yeni oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, bizlere karakter odaklı bir hikaye oynanışını TPS Bakış açısından sunacak. Oynanılabilir 4 karakter barındıran oyunda tek oyunculu mod ile birlikte online co-op desteği de yer alacak. Oyundaki amacımız adından da anlaşılacağı üzere 4 kişilik ekibimizle Justice League süper kahramanlarını yok etmek. Harley Quinn, Captain Boomerang, King Shark ve Deadshot karakteri ile zorlu ve ölümcül bir görev bizleri bekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Injustice 2 İlk Dövüş Paketi Yayınlandı!

Arkham evreninin devamında geçecek Suicide Squad. Kill The Justice League’de her karakterin kendine has özellikleri ve yetenekleri olacak. Tek kişilik modda karakterler arası geçiş sağlanarak oynanış çeşitliliği; online co-op modunda da daha dinamik ve akıcı bir co-op deneyimi sağlanmış olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  No70'in Seslendirme Ekibinde Güçlü Bir İsim

Suicide Squad: Kill the Justice League, 2022 yılında PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformlarına çıkışını gerçekleştirecek. Yani bu yapıma yeni nesil ve daha henüz geliştirilme aşamasında diyebiliriz. İşte DC Fandome etkinliğinde gösterilen oyunun tanıtım 4 dakikalık Teaser fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Sevilen 10 Oyun Kötüsü!

Warner Bros’un Gotham Knights İsimli Yeni Oyunu Duyuruldu!