in ,

SUPERMASSIVE, FORTNITE TAKIMINI DUYURDU

 

Leauge of Legends takımıyla tanınmayı ve kendisini göstermeyi başaran E-Spor takımı SuperMassive, resmi Facebook sayfası üzerinden resmi Fortnite E-Spor takımını duyurdu.

Epic Games tarafından geliştirilen ve battle royale oyun modu ile dünyada sesini duyurmayı başaran başarılı yapım Fortnite, her çeşit alanda kendini göstermek amacıyla E-Spor dünyasına girmeye başladı. Türkiye’de Leauge of Legends oyunu ile kendine yer edinmiş E-Spor sektörü, bu sefer de Fortnite oyunuyla birlikte kendine yer bulacak. Geçtiğimiz günlerde kurulan Türkiye E-Spor Federasyonu ile birlikte E-Spor dünyasında çok daha farklı oyunlara rastlayacağız gibi duruyor. Federasyonla alakalı daha fazla bilgi almak için buradan ilgili yazıya ulaşabilirsiniz.

The Game For Big Kids’te Türkiye lansmanı yapılan Fortnite’ın Türkiye’ye resmi giriş yapmasıyla birlikte, Türkçe oyuncu desteği, pazarlama ve etkinlik gibi alanlarda kendini göstermeye başlayacak oyun, Türk E-Sporuna giriş yapmayı başardı. SuperMassive E-Spor takımı resmi Facebook hesabında paylaştığı gönderide Fortnite takımını duyurdu ve oyuncularını açıkladı. Gönderide yapılan açıklamanın bir kısmı ise şöyle:

”Fortnite hem eğlence faktörü hem de izlenebilirliği göz önüne alındığında E-Spor alanında gelişmeye çok müsait bir oyun. Biz de Fortnite’ın E-Spor ekosisteminin oluşmasına katkı sağlamak ve diğer aktif yer aldığımız oyunlarda olduğu gibi hem Türkiye çapında hem de uluslararası turnuvalarda başarı yakalamak hedefiyle yola çıkıyoruz.”

Tam kadroyu öğrenmek ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için buradan gönderiye gidebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Biz de Only A Gamer olarak SuperMassive takımına başarılar diliyoruz. Fortnite bakalım daha nasıl haberlerle ve gelişmelerle karşımıza çıkacak? Siz Fortnite hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ileride nasıl gelişmeler bizleri bekliyor olacak? Yorumlarda değerli görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Yepyeni haberlerde görüşmek üzere 🙂

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

Monster Notebook 8. Nesil Intel İşlemcili Yeni Modellerini Basına Tanıttı

God of War En Hızlı Satan Özel Oyun Oldu