in ,

SUPERMASSIVE, FORTNITE TAKIMINI DUYURDU

 

Leauge of Legends takımıyla tanınmayı ve kendisini göstermeyi başaran E-Spor takımı SuperMassive, resmi Facebook sayfası üzerinden resmi Fortnite E-Spor takımını duyurdu.

Epic Games tarafından geliştirilen ve battle royale oyun modu ile dünyada sesini duyurmayı başaran başarılı yapım Fortnite, her çeşit alanda kendini göstermek amacıyla E-Spor dünyasına girmeye başladı. Türkiye’de Leauge of Legends oyunu ile kendine yer edinmiş E-Spor sektörü, bu sefer de Fortnite oyunuyla birlikte kendine yer bulacak. Geçtiğimiz günlerde kurulan Türkiye E-Spor Federasyonu ile birlikte E-Spor dünyasında çok daha farklı oyunlara rastlayacağız gibi duruyor. Federasyonla alakalı daha fazla bilgi almak için buradan ilgili yazıya ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Lego Star Wars - The Skywalker Saga Dev Zaman Çizgisiyle Dikkat Çekiyor!

The Game For Big Kids’te Türkiye lansmanı yapılan Fortnite’ın Türkiye’ye resmi giriş yapmasıyla birlikte, Türkçe oyuncu desteği, pazarlama ve etkinlik gibi alanlarda kendini göstermeye başlayacak oyun, Türk E-Sporuna giriş yapmayı başardı. SuperMassive E-Spor takımı resmi Facebook hesabında paylaştığı gönderide Fortnite takımını duyurdu ve oyuncularını açıkladı. Gönderide yapılan açıklamanın bir kısmı ise şöyle:

”Fortnite hem eğlence faktörü hem de izlenebilirliği göz önüne alındığında E-Spor alanında gelişmeye çok müsait bir oyun. Biz de Fortnite’ın E-Spor ekosisteminin oluşmasına katkı sağlamak ve diğer aktif yer aldığımız oyunlarda olduğu gibi hem Türkiye çapında hem de uluslararası turnuvalarda başarı yakalamak hedefiyle yola çıkıyoruz.”

Tam kadroyu öğrenmek ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için buradan gönderiye gidebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Telltale Geri Dönüyor!

 

 

 

 

 

 

 

 

Biz de Only A Gamer olarak SuperMassive takımına başarılar diliyoruz. Fortnite bakalım daha nasıl haberlerle ve gelişmelerle karşımıza çıkacak? Siz Fortnite hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ileride nasıl gelişmeler bizleri bekliyor olacak? Yorumlarda değerli görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Yepyeni haberlerde görüşmek üzere 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Monster Notebook 8. Nesil Intel İşlemcili Yeni Modellerini Basına Tanıttı

God of War En Hızlı Satan Özel Oyun Oldu