in , ,

Surgeon Simulator 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Londra merkezli video oyun geliştirici şirketi Bossa Studios tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen Surgeon Simulator serisinin merakla beklenen yeni oyunu Surgeon Simulator 2‘nin çıkış tarihi, yeni paylaşılan fragman ile belli oldu. Fragmanda oyunun yeni detaylarını da öğrenme fırsatı buluyoruz. Tüm detaylar haberimizde.

19 Nisan 2013 yılında piyasaya çıkan Surgeon Simulator’ın çıkış hikayesi aslında oldukça ilgi çekici. 2013’te düzenlenen Global Game Jam etkinliği sırasında 48 saatlik oyun geliştirme programında  geliştirilen ve tamamlanan Surgeon Simulator’ın etkinlik sonrası 48 gün içerisinde ticari versiyonu piyasaya çıktı. Bu kadar kısa süre içerisinde tamamlanan oyun çıktığında oyun dünyasında büyük ilgi topladı. Birçok platforma çıkışını yapan oyunda temel amacımız kalp nakli gibi birçok farklı cerrahi operasyonları farklı ortamlarda ve zorluklarda yapmaya çalışmak. Unity oyun motoruyla geliştirilen Surgeon Simulator, çıktığı günden itibaren özellikle YouTube oyun içeriği üreticileri için büyük bir içerik imkanı sundu ve birçok içerik üreticisinin kanalına konuk oldu. Oyun günümüzde hala o kadar popüler ki Nintendo Switch‘e bile çıkışını yapmış durumda.

Aradan geçen 7 yılın ardından Bossa Studios, Surgeon Simulator 2′nin yeni fragmanını ve bu bağlamda çıkış tarihini bizlerle paylaştı. Surgeon Simulator 2’de en çok dikkat çeken özellik ise yeni eklenen Bossa Labs Yaratım Modu ile yanımıza üç arkadaşımızı daha alıp oyuna yeni bölümler oluşturup bunları bizzat deneyimleyebileceğiz. Hayal edebileceğiniz birçok ortamda ameliyat yaratma şansınız olacak. Bir partide, bir spor merkezinde, bir lokantada ve çok daha fazlasında insanlara kalp nakli yapabilecek, protez bacak ameliyatından tutun her türlü cerrahi operasyonu  gerçekleştirebileceksiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Last of Us Part II PlayStation Mağazasından Kaldırıldı!

Surgeon Simulator 2‘nin yayınlanan yeni fragman bağlamında elde edilen çıkış tarihi 27 Ağustos 2020 olarak açıklandı ancak bu tarihten önce 7-9 Ağustos 2020 tarihleri arasında oyunun kısa bir kapalı beta süresi olacak. Epic Games Store üzerinden düzenlenecek kapalı betaya sadece oyunu ön sipariş olarak satın alan kullanıcılar erişebilecek. Oyunun ön sipariş fiyatı ise Standart sürüm için 39 TL iken Deluxe sürümü için de 69 TL olarak belirlenmiş.Oyunun Epic Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  İşte Surgeon Simulator 2’nin sistem gereksinimleri:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GameX 2017: The Last One Röportajı
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7 / 8 / 10

İşletim Sistemi

Windows 10 64 bit

İşlemci

Intel Core i3-3225 3.3 GHz

İşlemci

Intel Core i5 – 4670

Bellek

6 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Ekran Kartı

GeForce GTX 550Ti

Ekran Kartı

GTX 770

DirectX

11.0

DirectX

11.0

Depolama

10 GB Sabit Disk

Depolama

10 GB Sabit Disk

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Torchlight II Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Crysis Remastered’ın Nintendo Switch Oynanış Videosu Paylaşıldı!