in , ,

Son League of Legends Yaması Taktik Savaşlarını “Kırdı”!

Taktik Savaşlarında Olaylar Fena Karıştı!

Taktik savaşlarının son yaması dün dolaşıma girerek birçok büyük değişikliği beraberinde getirdi. Metadaki ünlü suikastçi formasyonuna ufak bir “dur” işareti veren yamanın önemli kısmı ise kesinlikle dengelemeler değil(Hiçlik karakterlerine gelen yenilenme hariç, onlar muazzam oldu tabii).

Oyunu ne kırdı? sorusunun cevabına gelecek olursak: Donmuş yürek ve Pyke. Donmuş Yürek üstünde özel bir değişiklik olmasa bile bir grup oyuncu Pyke’a birden fazla Donmuş Yürek vermenin tüm rakip takımı yavaşlattığını keşfetti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Secret Neighbor'ın 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu da yetmezmiş gibi bir diğer sorun ise Akali‘nin yeteneğinin %100 kritik vuruş yapıyor olması ki bu durumu Pyke ile birleştirince kaybetmeniz imkansız oluyordu. Aşırı yavaş düşmanlara karşı sürekli kritik vurmak biraz adaletsiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İnjustice 2 Ekipman Sistemi ve Dr. Fate

Oyunu kıran elementler burda kaldı sanıyorsanız yanılıyorsunuz, bir haydutumuz daha var: Cho Gath. İki adet Rabadon alınca rakip takımı neredeyse tek yetenekle silebilen hiçlik devi birazcık güçlü olmuş sanki.  kısa videodan kendisinin gücünü görmek mümkün.

Call of Duty Modern Warfare Multiplayer Fragmanı Geldi!

httpsoagtr.comanasayfadunyanin-en-buyu…q-piyasaya-cikti

Dünyanın en büyük 4K UHD FreeSync 2 HDR Oyuncu Monitörü ASUS ROG Strix XG438Q piyasaya çıktı