in , ,

Tarayıcı Tabanlı Strateji Oyunu Game of Thrones: Winter is Coming Çıkışını Yaptı!

Eternal Magic, Dragon Glory ve Deiland gibi oyunların geliştirici şirketi 101XP, George R.R Martin‘in ünlü roman serisini ve dizisini video oyun sektörüne de taşımış oldu. Tarayıcı tabanlı gerçek zamanlı strateji oyunu Game of Thrones: Winter is Coming çıkışını yaptı. Detaylar haberimizde.

Game of Thrones: Winter is Coming oyununda, sevilen ve tanınan Game of Thrones karakterlerinin yanında daha önce duyulmamış ama iddialı bir Westeros karakterini oynuyoruz. Krallığı yönetiyoruz, kaleler inşa ediyoruz ve ordumuzu güçlendirerek savaş meydanında harikalar yaratıyoruz. Westeros‘un güzelliklerini dünyasında barındıran oyunda bir Westeros‘lu karakter olarak dalmış olacağız. Oyun kitap ve dizilerin hikayesini barındırması dışında kendi özgün hikayesini de barındırıyor. Oyunda kalemizin altyapısını, birimlerini düzenlemek oldukça önem taşıyor ve güçlü bir  strateji yapmak gerekmekte. Alanınızı geliştirip Oldtown‘dan Winterfell’e kadar kaleleri fethederek, gücümüzü geliştireceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: World War 2'nin Trailer'ı Yayınlandı!

Game of Thrones serisinin önce kitap ardından 8 sezonluk dizisinin ardından, resmi bir orijinal tarayıcı oyunun da gelmesi Game of Thrones severleri mutlu edecek gibi görünüyor. Siz de oyunu oynamak istiyorsunuz buraya tıklayarak e-posta adresinizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam 2019 Yılı Oynanış Saati Raporunu Yayınladı!

ANKA Üniversiteler Arası Espor Şampiyonası Başladı.