in ,

ÜzgünÜzgün

Team Fortress 2’nin Soldier Karakterinin Seslendirmeni Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti!

Steam‘in ve popüler FPS oyunu Counter-Strike serisinin geliştiricisi Valve tarafından geliştirilen takım tabanlı bir diğer fps oyunu olan Team Fortress 2‘nin efsane karakterlerinden Soldier‘ı seslendiren Rick May, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Detaylar haberimizde.

2007 yılında çıkışını yapan takım tabanlı çok oyunculu fps oyunu Team Fortress 2’de yer alan Soldier karakterini seslendiren ünlü seslendirmen Rick May’in ölümü Washington, Seattle’da görev yaptığı bağımsız oyunculuk, sanat ve film okulu olan Rekindle Okulu tarafından rapor edildi. May’in koronavirüse yakalandığını ve komplikasyonlar nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Stardew Valley'de Büyücüler

Rick May Kimdir?

21 Eylül 1940 doğumlu ünlü seslendirmen ve aynı zamanda aktör ve yazarlıkta yapmış olan Rick May, 1997 yılında Star Fox 64 adlı oyun için seslendirme yaptı. 2007 yılında Team Fortress 2‘deki Soldier karakteri için seslendirmen olarak belirlendi ve 2014 yılında da 15 dakikalık kısa bir Team Fortress 2 animasyonu olan Expiration Date yapımında da görev yaptı. 13 Nisan 2020 tarihinde koronavirüs komplikasyonları nedeniyle hayatını kaybederek aramızdan ayrıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  H1Z1'in Yapımcılarından Yeni Bir Battle Royale Oyunu: PlanetSide Arena

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mount and Blade 2: Bannerlord En İyi Askerler ve Özellikleri

Valorant’a Türkiye Sunucusu Geldi!