in , ,

Teamfight Tactics iOS ve Android İçin Yayınlandı!

Dünyaca ünlü moba oyunu Leauge of Legends oyununu geliştirici şirketi Riot Games tarafından yine Leauge of Legends karakteri ile oynanabilen auto battler, auto-chess türündeki Teamfight Tactics, PC platformunda oldukça sevilmiş ve oyuncu sayısını arttırmayı başarmıştı. Teamfight Tactics iOS ve Android için yayınlandı! Detaylar haberimizde.

İlk olarak 2019 yılının Haziran ayında Microsoft Windows ve macOS platformlarına çıkış yapan oyun, temelinde Leauge of Legends oyununu bir modu ve hatta PC üzerinde aynı istemci üzerinden oynanıyorlar. Teamfight Tactics, çıkışının ardından oldukça iyi yorumlar almış ve kitlesini büyütmeyi başarmıştı. Riot Games’in başarılı oyunu, Mart 2020 için iOS ve Android platformlarına çıkışı planlamıştı. Plan belirlenen şekilde gerçekleşti ve Teamfight Tactics iOS ve Android için yayınlandı! 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  A Plague Tale: Innocence 1 Milyon Satış Sayısına Ulaştı!

Oyunu App Store üzerinden indirmek için buraya, Google Play Store üzerinden indirmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  En Yararlı 5 IOS Uygulaması

Siz Teamfight Tactics ve mobil sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz. Güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG Mobile Lite’a Bahar Güncellemesi Geliyor!

Bilgisayar Ekipmanları Nasıl Temizlenmeli?