in ,

Techland, Call of Juarez Serisinin Yayın Haklarını Aldı

Call of Juarez ve Dead Island serileriyle tanınan Polonyalı video oyun şirketi Techland, Call of Juarez serisinin yayın haklarını satın aldı.

Mart ayının sonlarına doğru beklenmedik bir şekilde PlayStation Store, Xbox Store ve Steam’den kaldırılan, 2013 yılında piyasaya sürülen, Call of Juarez serisinin başarılı yapımlarından Call of Juarez: Gunslinger, Techland’in Ubisoft’tan yayın haklarını almasıyla tekrar mağazalara geri döndü.

Techland’in CPO’su Adam Lason, yayın haklarını Ubisoft’tan aldıktan sonra yaptığı açıklamada Ubisoft’a teşekkür ettiklerini ve yayın haklarını almanın kendilerine büyük bir mutluluk verdiğini de belirtti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  RIOT PIN ŞİMDİ TÜM ŞOK MAĞAZALARINDA!
STEAM’E İNDİRİMLE GERİ DÖNÜŞ

Techland’in Ubisoft’tan Call of Juarez serisinin yayın haklarını almasıyla birlikte, çok daha etkili ve oyunseverleri mutlu edecek bir şekilde dönüş yapabilmek adına Steam’e %33 indirimle geri dönüş yaptı. İndirim 4 Mayıs’a kadar devam edecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Netflix Luke Cage ve Iron Fist'i İptal Etti

Vahşi batı temalı oyunlardan zevk alan değerli takipçilerimizin gayet hoşuna gidecek bir yapım olan Call of Juarez: Gunslinger 4 Mayıs’a kadar indirimli fiyatıyla Steam’de sizleri bekliyor. Eğer bu indirimi kaçırmak istemiyorsanız çok vakit kaybetmeden buradan satın alabilirsiniz.

Haftalık önemli oyun haberleriyle ilgileniyor ve sürekli takip etmek istiyorsanız, ”60 Saniyede Haftalık Bülten” adlı video serimize YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Red Dead Redemption 2’den Yepyeni Bir Trailer Daha!

Star Wars Ekibinden Yenilmezler’e Tebrik Mesajı