in ,

TEKFEST ANKARA, 3-5 Mayıs’ta Oyun ve Teknoloji Tutkunlarına Kapılarını Açacak!

Only A Gamer olarak medya partneri olduğumuz TEKFEST Ankara, “Teknoloji ve oyun Türkiye’nin kalbinde atacak” sloganı ile kapılarını 3-5 Mayıs 2019 tarihlerinde ATO Congresium’da açmaya hazırlanan Ankara’nın ilk ve tek teknoloji ve oyun festivali TEKFEST ANKARA teknoloji ve oyun tutkunlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Bakanlıkların desteği büyük

TEKFEST ANKARA, bakanlıkların, Espor Federasyonu’nun ve ilgili tüm tarafların desteğini alarak teknoloji ve oyun tutkunlarını bir araya getirmeyi planlıyor. İlk defa kapılarını bu sene açacak olan TEKFEST’de heyecan verici 3 gün boyunca sektörün önde gelen şirketleri, oyun dünyasının değerli markaları, çığır açan yeni teknolojiler ve yeni fikirler sergilenip interaktif olarak katılımcıların ve ziyaretçilerin yeni teknolojilerle, oyunlarla buluşması sağlanacak. Ayrıca biz de Only A Gamer olarak TEKFEST Ankara’da stant açacağız, hepiniz davetlisiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  5G Teknolojisi Nedir? 5G İle Ne Değişecek?

Düzenlenen teknoloji ve oyun festivalinde; sevilen oyunlar, oyun turnuvaları, espor özelinde aktiviteler, influencer sohbetleri, cosplay yarışmaları, drone yarışları, sürpriz solist ve DJ’ler ile Silent Party ve teknolojiye dair son gelişmeler oyunseverleri bekliyor.

Oyun dünyasının incelikleri Ankara’da anlatılacak

B2C Teknoloji ve Oyun Festivali TEKFEST ANKARA, teknolojinin daha etkin kullanılması ve güncel teknolojilerin son kullanıcıya paylaşılması adına Türkiye’nin kalbi Ankara’da düzenlenecek. Ankara’nın en büyük festivali olmaya aday TEKFEST, sadece Ankara’dan değil, diğer illerden de teknoloji ve oyunseverleri bekliyor. 3 gün sürecek olan en büyük teknoloji ve oyun buluşmasına 50 bin kişiden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends Sezon Öncesi Yenilikleri!

Yaklaşık 7 bin 815 metrekarelik fuar alanında gerçekleşecek olan TEKFEST ANKARA Oyun ve Teknoloji Festivali hakkında daha fazla bilgi için internet sitesinden detayları takip edebilirsiniz. www.tekfestankara.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Peak Games Hakkındaki 4 İlginç Gerçek

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Taşlar Yerinden Oynuyor