in , ,

Tekken 7 Beş Milyon Satış Rakamını Aştı!

Bandai Namco Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler dövüş oyunu serisi Tekken’in en son çıkan oyunu Tekken 7, güncellemeler almaya ve oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor. Bandai Namco Genel Menajeri Katsuhiro Harada, Twitter üzerinden Tekken 7’nin 5 milyon satış rakamını aştığını ve Tekken serisinin toplam satış rakamını açıkladı. Detaylar haberimizde.

İlk oyunu 9 Aralık 1994‘te piyasaya çıkan Tekken serisi, PlayStation‘un ilk serisi olma özelliğini taşıyor. Dövüş oyunu denince akla gelen önemli isimlerden birisi olan Tekken, 1994’ten bu yana yeni oyunlarını çıkarmaya ve güncellemeye devam ediyor. Popüler kültüre de uyum sağlamaya çalışan Tekken 7, Joker, The Walking Dead serisinden Negan gibi popüler karakterleri zamanında eklemişti ve oyuncuların gönlünü kazanmıştı. Yeni sezonlarını, etkinliklerini düzenlemeye devam eden seri, satış rakamında 5 milyonu aştı. Bunun yanında Katsuhiro Harada, resmi Twitter adresinden yaptığı açıklamada tüm serinin 49 Milyon sattığını da ekledi.

Siz Tekken serisi ve son oyunu Tekken 7 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Tekken güzel bir dövüş serisi mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz. Güncel oyun haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nvidia GeForce Now Bethesda Oyunlarıyla Yollarını Ayırdı!

Yeni Off-Road Yarış Oyunu Overpass’in Yeni Videosu Paylaşıldı!