in , ,

Tekken 7’ye Gelecek Negan Karakteri İçin Oynanış Videosu Yayınlandı!

Bandai Namco tarafından geliştirilen, başarılı dövüş serisi Tekken’in en son çıkarılan oyunu Tekken 7’ye The Walking Dead dizisinde Jeffrey Dean Morgan tarafından canlandırılan Negan karakterinin ekleneceği haberini aylar önce almıştık. Sonunda Tekken 7’den Negan’a ait bir oynanış videosu yayınlandı.

Tekken 7’nin 2.sezonunda, Negan dışında oyuna Marduk, Armor King, Julia ve önceden kesinleşen Lei ve Anna karakterleri de eklenecek. Marduk karakterini Tekken 4’te görmüştük. Hızlı ve çevik, dövüş sanatlarını güzelce kullanabilen bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Armor King ise, Tekken’de önceden beri var olan bir karakter ve kendisi bir profesyonel güreşçi. Marduk ve Armor King 3 Aralık 2018’de yani şu an indirilebilir. Negan ve Julia karakterlerinin de henüz ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Outcast: Second Contact, Humble Bundle'da Sınırlı Süre İçin Ücretsiz!

Daha önceden Tekken ve Negan hayranları, oyuna Negan karakterinin eklenmesi istenmişti. Oyunun yapımcısı Katsuhiro Harada tarafından bu istek, Negan’ın çok güçsüz olduğu düşüncesi ile reddedilmişti. Bir zaman sonra Negan’ın geleceği haberini almıştık ve mutlu olmuştuk. Katsuhiro Harada’nın değişen bu fikri sayesinde Negan’ı Tekken 7’nin 2.sezonunda göreceğiz. Oyuna gayet uymuş gözüküyor. Dövüş yeteneklerini videoda bizlere kanıtlayan Negan, 2.sezona bomba gibi gelecek gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tekken 7'nin 3.Sezonu Tanıtıldı! Solid Snake'mi Geliyor?

Sizler Negan’ın gelişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Tekken 7’de Negan’ı oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chilling Adventures of Sabrina’nın 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı

The Game Awards’ta Cyberpunk Hakkında Bilgi Edinebilecek Miyiz?