in ,

ADATA IP68 Sertifikalı, darbelere, suya ve toza dayanıklı Taşınabilir Disklerini Duyurdu!

ADATA Technology’nin dayanıklı taşınabilir disk serisi kullanıcılara üst düzey veri güvenliği ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Marka IP68 sertifikalı, darbelere, suya ve toza dayanıklı taşınabilir diskleriyle, yüksek dayanıklılığı ve veri güvenliğini vermeyi hedefliyor.

 

 

HD330 – Sağlam ve Geniş Kapasiteli

ADATA’nın Türkiye’de satışa sunduğu harici disk modellerinden HD330, geniş depolama kapasitesi ve sağlamlığı ile öne çıkıyor. 1TB, 2TB, 4TB ve 5TB olarak dört ayrı kapasite seçeneğiyle gelen ADATA HD330, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videoların saklanabileceği geniş bir alan sunuyor.

İçindeki verileri darbelere, düşmelere ve çarpmalara karşı silikondan yapılma sağlam gövdesiyle koruyan ürün AES 256-bit şifreleme desteğiyle de maksimum gizlilik veriyor. USB 3.1 Gen1 arabirimi yanında geri dönük olarak USB 2.0 arabirimiyle de uyumlu çalışıyor. ADATA HD330 çevrimiçi mağazalarda 599TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  SteamWorld Dig Origin'de Ücretsiz Oldu!

HD680 – Askerî Standartlarda Koruma

ADATA HD680 kullanıcılara en üst düzey veri güvenliği sunmayı hedefleyen bir ürün. ABD ordusunun MIL-STD-810G 516.6 standardının gerekliliklerini karşılayan HD680 1,22 metreye kadar olan yüksekliklerden düşse bile çalışabiliyor. Tasarımıyla Taiwan Excellence ödülüne lâyık görülen ADATA HD680 taşınabilir disk, işi gereği verilerini yanında taşımak zorunda olan profesyoneller için ideal bir ürün.

USB 3.1 Gen1 ve geriye dönük USB 2.0 uyumluluğu olan ürün, Windows, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde tak-çalıştır kullanıma imkân tanıyor. 1TB ve 2TB kapasite seçenekleri olan ADATA HD680’i çevrimiçi mağazalardan 609TL’den başlayan fiyatlarla satın almak mümkün.

 

HD710 Pro – Dayanıklılığın Zirvesi

ADATA HD710 Pro taşınabilir disk, dayanıklılık ve veri güvenliği konusunda en yüksek standardı talep eden kullanıcıların tercih edeceği bir ürün. 5TB’a kadar kapasite seçenekleri olan HD710 Pro, IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip. HD710 Pro 2 metrelik suda 60 dakika kaldıktan sonra bile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ADATA Taşınılabilir 8 TB Depolama Birimi HM800 Modelini Duyurdu!

Sağlam bir silikon dış muhafaza, darbeleri emen bir tampon ve diski sıkıca yerinde tutan plastik disk yuvasından oluşan 3 katmanlı yapısıyla ABD ordusunun MIL-STD-810G 516.6 standardına uyan ürün, 1,5 metreye kadar olan yüksekliklerden düşse bile kullanıcı verilerine zarar gelmiyor. Kullanıcılar HD710 Pro taşınabilir diski markanın anlaşmalı olduğu çevrimiçi satış portallarından 649TL’den başlayan fiyatlarla edinebilirler.

Ayrıca kullanıcılar her üç ürünle birlikte ücretsiz olarak gelen HDDtoGO* yazılımı ile verilerini şifreleyerek emniyet altına alabiliyor, bilgisayarlarını HD330 bağlı olmadığı zaman kilitlenecek şekilde ayarlayabiliyor veya seçtikleri klasörlerin HD300 ve bilgisayarları arasında sürekli eşitlenerek güncel kalmasını sağlayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geçmiş Tarih: Tunguska Gizemi

https://oagtr.com/anasayfa/hearthstoneun-to…simdi-yayinlandi/ ‎

Hearthstone’un Tombs of Terror’ın üçüncü bölümü Khartut’s Tomb Şimdi Yayınlandı!