in ,

ASUS, Crosshair VIII Impact ve Strix X570-I Gaming anakartlarını duyurdu!

ASUS Republic of Gamers (ROG), merakla beklenen ROG Crosshair VIII Impact ve ROG Strix X570-I Gaming adlı küçük boyutlu (SFF) ROG anakartlarını duyurdu.

 https://oagtr.com/anasayfa/asus-republic-of…kartlari-duyurdu/

Yeni ROG SFF X570 anakartlar, kullanıcılara tüm ROG deneyimini küçük bir tasarımda sunacak şekilde özenle tasarlandı. Crosshair VIII Impact ve Strix X570-I Gaming iki farklı kullanıcı türüne hitap ediyor. Crosshair VIII serisine eklenen Impact, küçük boyutlarına rağmen Ryzen 3000 işlemcilerin ve belleklerin sınırlarını zorlamak isteyenler için çok büyük bir potansiyel taşıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS'tan Yeni Mekanik Oyuncu Klavyesi: ROG Strix Scope

Ezber bozan güç tasarımı

Öte yandan, ROG Strix X570-I Gaming ise tüm ROG özelliklerini, performansını ve hız aşırtma becerisini barındıran olağanüstü bir Mini-ITX oyuncu sistemi kurmak isteyen oyuncuları hedef alıyor. Çok sayıda çekirdek içeren işlemciler güvenilir güç dağıtımına, düşük gecikme süresine ve hassas zamanlamaya ihtiyaç duyuyorlar. Crosshair VIII Impact ve Strix X570-I Gaming anakartlarda en yeni VRM mimarisiyle birlikte Infineon TDA21472 güç aşamaları bulunuyor

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  P3P E-Sports Şampiyonluk Liginde

Bu sayede akım hızlı bir şekilde değişirken, termal performans da korunuyor. Kendi serisi içinde en üstte yer alan Infineon TDA21472 güç aşamasında, değişme ve iletkenlik kayıplarını önlemek için RDSON özelliğinden yararlanılıyor. Bu da genel termal toleransı artırıyor. Her iki anakartta da 70 ampere dayanabilen 8+2 güç aşaması tasarımı yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geçmiş Tarih: John Titor Gizemi!

https://oagtr.com/anasayfa/samsung-6000-mah…modelini-tanitti/

Samsung, 6000 mAh bataryalı Galaxy M30s Modelini Tanıttı!