in ,

ASUS, en hızlı 1P ve 2P sunucu performansında 246 adet dünya rekoru kırdı!

Rekorlar kıran yapılandırılabilir sunucu serisi, kusursuz ölçeklendirme ve yoğun işlem yükleri için tasarlandı.

https://oagtr.com/anasayfa/asus-en-hizli-1p…nya-rekoru-kirdi/

ASUS, (grafik işlemcilerle genel amaçlı işlem) ve çok düğümlü modellerin de yer aldığı sunucularının 246 adet dünya rekoruna sahip oldu.

Standard Performance Evaluation Corporation (SPEC) tarafından yapılan yoğun işlem performansı testlerinde, ASUS’un çift işlemcili (2P) ESC8000 G4 ve RS720Q-E9 sunucu modelleri yoğun işlem gücü gerektiren uygulamalarda en yüksek sonuçları elde ederken, tek işlemcili (1P) ASUS RS300-E10 sunucu ise 70 yeni performans rekoru kırdı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, Gaming Cafe’ler için yüksek performans ve uzun ömürlü donanım çözümleri sunuyor!

Rekorlar kıran, yapılandırılabilir yeni ASUS sunucuların her biri ölçeklendirmeye son derece uygun bir şekilde tasarlandı. Sunucuların tümü altyapı sanallaştırma, veri analizi, yapay zeka eğitim işleri ve genel işlem uygulamalarında kusursuz çalışıyor.

ASUS GPGPU sunucusu ESC8000 G4 performans alanında dünyanın en iyisi oldu.

4U GPGPU serisinden bir 2P sunucu olan ESC8000 G4, yapay zeka eğitimi, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC), içerik üretimi, görüntü işleme, oyunlar, VR, AR ve profesyonel sanallaştırma uygulamaları için çift katlı sekiz adet ekran kartına destek verebiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS'tan Yeni Mekanik Oyuncu Klavyesi: ROG Strix Scope

Patentli uyarlanabilir topoloji tasarımı sayesinde, ASMB9-iKVM üzerinden tek veya çift köklü topolojiler arasında geçiş yapma imkanı sunan bu sunucu yapay zeka öğrenimi veya yüksek performanslı bilgi işlem ortamları için ideal bir çözüm sunuyor.

ESC8000 G4, SPEC CPU® 2017’nun yoğun işlem gücü gerektiren uygulamalara yönelik SPECint 2017 rate ve SPECfp 2017 test paketlerinde 64 adet dünya rekorunu elinde tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SteelSeries’ten, Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Wireless Kulaklığı!

https://oagtr.com/anasayfa/asus-guvenlik-en…irligine-basladi/

ASUS, güvenlik endüstrisi için yapay zeka çözümleri geliştirmek amacıyla Certis Group ile iş birliğine başladı!