in ,

ASUS, güvenlik endüstrisi için yapay zeka çözümleri geliştirmek amacıyla Certis Group ile iş birliğine başladı!

ASUS’un süper bilgisayar uygulamalarından yararlanılacak iş birliğinde, yapay zeka destekli uygulamalarla güvenlik sektörünün yenilenmesi hedefleniyor.

 https://oagtr.com/anasayfa/asus-guvenlik-en…irligine-basladi/

Lider sunucu sistemleri, sunucu anakartları, iş istasyonları ve iş istasyonu anakartları sağlayıcısı ASUS, Certis Group ile iş birliğine başladığını duyurdu.

Geliştirilmesi hedeflenen çözümler arasında yapay zeka geliştirme altyapıları ve bulut bilişim hizmetleri de yer alıyor. Önde gelen bir gelişmiş entegre güvenlik kuruluşu olan Certis Group; özel sektör, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler ve aralarında Singapur Changi Havalimanı da olan havalimanları gibi yerlere güvenlik hizmetleri sağlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, en hızlı 1P ve 2P sunucu performansında 246 adet dünya rekoru kırdı!

Certis Group ile yapılan iş birliği, ASUS’un yapay zeka alanında elde ettiği yeni bir başarıyı gösteriyor. ASUS, Tayvan Ulusal Uygulamalı Araştırma Laboratuvarları (NARLabs) bünyesindeki Ulusal Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Merkezi (NCHC) ve diğer iş ortaklarıyla birlikte Taiwania 2 adlı süper bilgisayarın geliştirilmesine katkıda bulundu. TOP500 en hızlı süper bilgisayarlar listesinde ilk 20’de yer alan Taiwania 2, ayrıca enerji verimliliği en yüksek süper bilgisayarlar sıralaması olan Green500’de de ilk 10 içinde bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/asus-en-hizli-1p…nya-rekoru-kirdi/

ASUS, en hızlı 1P ve 2P sunucu performansında 246 adet dünya rekoru kırdı!

Ücretisiz Oyun: Endless Space Ücretsiz Oldu!