in ,

ASUS, PCE-AX58BT Wi-Fi 6 Ağ Adaptörünü Duyurdu

ASUS, PCE-AX58BT masaüstü bilgisayar PCI Express® (PCIe) ağ adaptörünü duyurdu. Yeni ürün en son Wi-Fi 6 (802.11ax) ve Bluetooth 5.0 bağlantılarına kolay geçiş yapma imkanı sunuyor.

 https://oagtr.com/anasayfa/asus-pce-ax58bt-…aptorunu-duyurdu/

ASUS, PCE-AX58BT masaüstü bilgisayar PCI Express® (PCIe) ağ adaptörünü duyurdu. Yeni ürün en son Wi-Fi 6 (802.11ax) ve Bluetooth 5.0 bağlantılarına kolay geçiş yapma imkanı sunuyor.

Yeni Wi-Fi 6 ağ standardı, Wi-Fi 5 (802.11ac) standardına kıyasla çeşitli avantajlar sağlıyor. Bunlar arasında daha toplam 3000 Mbps’e ulaşan yüksek ağ hızı, gelişmiş ağ kapasitesi, daha iyi Wi-Fi menzili ve üstün verimlilik yer alıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS Ürünleri, Computex 2019’da İnovasyon ve Tasarım Alanında 17 Ödüle Layık Görüldü!

Bluetooth 5.0 teknolojisi, bir önceki Bluetooth 4.2 standardına göre 2 kat daha yüksek veri aktarım hızı ve 4 kat daha geniş menzil sunuyor. PCE-AX58BT’de ayrıca tercihe bağlı olarak bir harici anten montaj bölümü bulunuyor. Böylece PC kasasının dışına anten yerleştirilip en az parazitle en uyun Wi-Fi sinyal gücünü elde etmek mümkün oluyor.

Son teknoloji Wi-Fi performansı

En yeni Wi-Fi 6 (802.11ax) standardına destek veren PCE-AX58BT ağ adaptörü toplam 3000 Mbps’e ulaşan veri hızı için 160 MHz bant genişliği ile son teknoloji kablosuz performansı sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Amnesia: A Machine for Pigs Ücretsiz Oldu!

 OFDMA ve MU-MIMO teknolojilerinin devrim niteliğindeki birleşimi sayesinde bilgisayarlar için en verimli Wi-Fi bağlantısı elde ediliyor. PCE-AX58BT, bir Wi-Fi 6 router ile birlikte kullanıldığında gerçek dünya testlerinde Wi-Fi 5 (802.11ac) PCIe ağ adaptörlerinden 1,33 kat daha hızlı çıkış ve %84 daha düşük gecikme sunuyor. Bu performans avantajlarından kalabalık ağlarda da yaralanmak mümkün. Ayrıca, en son WPA 3 Wi-Fi güvenlik standardı dışarıdan gelecek saldırılara karşı ekstra bir koruma katmanı oluşturuyor.

Hunt: Showdown’ın PC Tam Sürümü Çıkış Yaptı!

https://oagtr.com/anasayfa/huaweiden-yeni-n…destekli-islemci/

Huawei’den Yeni Nesil Yapay Zeka Destekli İşlemci!