in ,

ASUS Republic of Gamers, “Game Deals” programını duyurdu

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG ürünü sahiplerine birçok PC oyununda liste fiyatından indirim sunan Game Deals” programını duyurdu.

Gamesplanet işbirliği ile oluşturulan Game Deals programı, 23 Ekim tarihinden itibaren Armoury Crate uygulaması aracılığıyla dünya çapında kullanıma sunulacak.

 

https://oagtr.com/anasayfa/asus-republic-of…ogramini-duyurdu/

Program  Game Deals da Activision Blizzard, Ubisoft, Rockstar, 2K, Bethesda, Bandai Namco, Konami ve diğer yapımcıların oyunları yer alacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Animus Projesi'nden İmza Kampanyası: Vampire the Masquerade Bloodline Türkçe Olsun!

Call of Duty®: Modern Warfare 23 Ekim haftasının özel fırsatları arasında yer alan ilk oyunlardan biri olacak. Kayıtlı VIP ROG üyeleri, yılın en merakla beklenen oyunlarını ROG’a özel fiyatlarla ön sipariş verebilecek.

Armoury Crate yazılımına entegre olan bu yeni Game Deals servisi, oyunseverlere oyun satın alıp indirebilecekleri ve PC’lerini mükemmel oyun deneyimini yaratacak şekilde kişiselleştirebilecekleri merkezi bir platform sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Witcher Dizisinde Vesemir'i Oynayacak Aktör Açıklandı!

ROG, her oyuncunun kendi ideal sistemini oluşturabilmesi için ayrıntılı özelleştirme seçeneklerine sahip yenilikçi oyun makineleri geliştirmek için tutkuyla çalışıyor. Gamesplanet ile yapılan bu işbirliği sayesinde, ROG sonunda oyunculara kullanıcı deneyiminin önemli bir parçası olarak, oynamayı sevdikleri oyunlara daha kolay ve daha uygun fiyatla erişme imkanı sunabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Razer’ın Oyuncu Temalı Monitörü Satışa Sunuluyor!

Razer’ın Oyuncu Temalı Monitörü Satışa Sunuluyor!

Azeroth’un en kadim ejderhası Heroes of the Storm’a Geliyor

Azeroth’un en kadim ejderhası Heroes of the Storm’a Geliyor