in , ,

ASUS Republic of Gamers, Strix Arion’u duyurdu

Tornavida gerektirmeyen harici SSD kutusu Strix Arion, M.2 NVM Express SSD desteği ve USB-C ultra hızlı veri aktarımı sağlıyor.

 https://oagtr.com/anasayfa/asus-republic-of…x-arionu-duyurdu/ ‎

ASUS Republic of Gamers (ROG), harici SSD sürücü kutusu Strix Arion’u duyurdu. Ürün, oyunculara kendi yüksek hızlı mobil depolama çözümlerini oluşturma fırsatı sunuyor. 2230, 2242, 2260 ve 2280 biçimlerinde ve USB-C™ 3.2 Gen 2 bağlantısına sahip M.2 NVM Express® (NVMe) SSD’lerle uyumlu olan ROG Strix Arion, medya dosyaları ve başka büyük dosyalarla çalışırken 10 Gbps’e ulaşan ultra hızlı performans sunuyor. Kutu etkili ısı dağıtımıyla kesintisiz performans sağlaması için alüminyum alaşımdan üretildi ve termal dolgularla donatıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount And Blade II: Bannerlord'dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi!

ROG Strix Arion, oyuncuların tornavida kullanmadan kolayca ve hızla SSD takabilmesini sağlayan yenilikçi bir tasarıma sahip. ASUS Aura Sync aydınlatma efektleriyle geleceğe dönük bir görünüme kavuşan ürün, her tür oyun sistemine mükemmel uyum sağlıyor. ROG Strix Arion hem USB-C hem de USB-C – USB-A kablolarıyla birlikte gelerek birçok farklı bilgisayar ve cihazla anında bağlantı olanağı sunuyor. Üründe koruyucu tutma bölümü ve asmak için çıkarılabilir bir kanca yer alıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pubg Xbox One'da 4 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Ultra hızlı performans ve etkili ısı dağıtımı

ROG Strix Arion, yüksek hızlı M.2 PCIe NVM Express SSD’lerle yüksek performans için USB-C 3.2 Gen 2 bağlantısına sahip. SSD, 10 Gbps’e kadar veri hızları sayesinde USB 3.2 Gen 2 üzerinden büyük 4K videoları, oyun dosyalarını ve daha fazlasını saniyeler içinde aktarabiliyor. Alüminyum alaşım tasarım ve entegre termal dolgulara sahip ROG Strix Arion, ısıyı hızla dağıtarak çalışma sıcaklığını düşürüyor, yüksek veri aktarım hızlarını koruyabiliyor ve SSD’nin kullanım ömrünü uzatıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun “Her şey” ücretsiz oldu!

https://oagtr.com/anasayfa/asus-proart-pa90…9da-odul-kazandi/

ASUS ProArt PA90, Good Design 2019’da ödül kazandı