in ,

ASUS, Tayvan’ın en değerli uluslararası markası seçildi

ASUS, Interbrand En İyi Global Markalar anketinde üst üste yedinci kez Tayvan’ın 1 numaralı markası seçildi.

https://oagtr.com/anasayfa/asus-tayvanin-en…-markasi-secildi/

ASUS, 2019 Tayvan’ın En İyi Global Markaları anketinde üst üste yedinci yıl birinci olarak Tayvan’ın en değerli uluslararası markası seçildi.

Her yıl düzenlenen Tayvan’ın En İyi Global Markaları anketi, Tayvan’daki markaların uluslararası arenada nasıl performans gösterdiğini belirleyen temel göstergelerden biri olarak kabul ediliyor. ASUS, ödülünü Tayvan Ekonomik İlişkiler Bakanlığı tarafından düzenlenen 2019 Tayvan’ın En İyi Global Markaları Ödül töreninde aldı.

ASUS’ın Finans Direktörü Nick Wu, ödül töreninden sonra yaptığı açıklamada, “ASUS, teknolojiye ve dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere inanılmaz ürünler sunmak için inovasyonlar yapmaya tutkuyla bağlı. Bu tutku, İnanılmazın Peşinde sloganımızı yansıtan marka felsefemizin kalbinde yer alıyor. Bu nedenle, üst üste yedinci yılda Tayvan’ın en değerli uluslararası markası konumunu korumak bizim için son derece önemli bir başarı. Bu seçkin ödül, ASUS’un yaptığı her işte inanılmazın peşinde olma kararlılığını hem takdir ediyor hem de vurguluyor. Bugünkü başarımızı, yarın mükemmeli yakalama çabamıza devam edeceğimizi aklımızda tutarak kutluyoruz.” dedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, AMD X570 Serisi Yeni Anakartlarını Duyurdu

2019’da ASUS: Tasarımda mükemmeliğe ulaşma konusundaki sarsılmaz kararlılığı uluslararası ödülle taçlandırıldı

2019 yılında çeşitli hedeflerine ulaşmayı başaran ASUS, birinci sınıf tasarım ve inovasyon geliştirme konusundaki kararlılığını gösteren birçok uluslararası tasarım ve medya ödülü almaya devam etti. Fortune dergisi bir kez daha ASUS’u Dünyanın En Beğenilen Şirketlerinden biri olarak listeledi. Forbes ise Global 2000: Dünyanın En Saygın Şirketleri sıralamasında ASUS’a üst üste üçüncü kez yer verdi. ASUS ayrıca, 22 adet iF Tasarım ödülü, 21 adet Red Dot ödülü ve dört adet Good Design ödülü dahil birçok prestijli ödülün de sahibi oldu. Tüm bu ödüller, ASUS’un mükemmel tasarıma ulaşmaya ve kullanıcı beklentilerini aşan ürünler yaratmaya bağlılığını yeniden teyit ediyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da Yeni Ürünleri Tanıttı!

ASUS’un 30 yılı: Olağanüstü geçen otuz yıl, özel sürüm ürünler ve yeni inovasyonlarla kutlanıyor

ASUS Başkanı Jonney Shih, şirketin 30. yıldönümünü kutlamak için Computex 2019’da düzenlediği basına özel etkinlikte ürünlerini tanıttı. Bu ürünlerden bazıları şunlar: çığır açan Prime Utopia konsept anakart, ZenBook Pro Duo ve ZenBook Duo dizüstü bilgisayarlar ve ZenScreen Touch taşınabilir monitör.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL Dünya Şampiyonası’nda Yarı Finaller Başlıyor!

https://oagtr.com/anasayfa/samsung-kaya-gib…eldproyu-tanitti/

Samsung Kaya Gibi Dayanıklı Olan Galaxy XCover FieldPro’yu Tanıttı!