in ,

Logitech G, G815 ve G915 Mekanik Oyun Klavyelerini Duyurdu!

Logitech G, iki yeni yüksek performanslı Logitech G915 LIGHTSPEED ile Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Klavyelerini tanıttı.

 httpsoagtr.comanasayfalogitech-g-g815-…yelerini-duyurdu ‎

Logitech G, G815 ve G915 Mekanik Oyun Klavyeleri

Logitech G’nin yeni yüksek performanslı, düşük profilli GL switch’lerine sahip olan bu yeni modeller, en gelişmiş ve yenilikçi.

Bu birinci sınıf klavye, Logitech G’nin profesyonel seviyede 1 ms raporlama hızı ve 135 güne kadar kablosuz performans veriyor. (günde 8 saat oyun oynandığı senaryoda), ödüllü LIGHTSPEED kablosuz teknolojisine sahip bulunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ABZU ve The End is Nigh Epic Games'te Ücretsiz Oldu!

G915 LIGHTSPEED ayrıca, özel makro dizilerini ve uygulama içi komutları kullanıcıların parmaklarının ucuna getiren beş adet dahili programlanabilir G tuşu içeriyor.

Logitech G oyun endüstrisinde ilk defa yeni nesil LIGHTSYNC RGB aydınlatmasını LIGHTSPEED kablosuz klavyede sunuyor. Bu klavyede LIGHTSYNC sayesinde, Logitech G HUB Gelişmiş Oyun Yazılımı ile en sürükleyici RGB oyun deneyimini yaşayabilmek için yaklaşık 16,8 milyon renk arasından kişiselleştirme yapılabiliyor. Oyuncular RGB colorwave özelliği etkinken, tek bir şarjla 12 günden fazla sürede oyun oynayabiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hitman 3'ün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Ultra ince, kablolu G815 LIGHTSYNC, 5 özel programlanabilir G tuşu, 3 adede kadar atanmış profil, Logitech G HUB üzerinden özelleştirilebilir Logitech G LIGHTSYNC RGB teknolojisiyle G915 LIGHTSPEED’in aynı mükemmel tarzını ve dizaynını sunuyor. Ek olarak, USB 2.0 girişi bağlantı noktasını %100 güç için kendi girişine bağlayan bir USB kablosu da bulunuyor.

Hem G915 LIGHTSPEED hem de G815 LIGHTSYNC mekanik oyun klavyelerinde, standart mekanik switch’lere göre daha iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halo Infinite’in Kreatif Direktörü Tim Longo 345 Industries’ten Ayrıldı!

İDDİA: Netflix Önümüzdeki Ay Türkiye’den Çekilecek