in

Tesla Araçlara Unity Ve Unreal Engine Desteği Geliyor!

Geçtiğimiz aylarda Elon Musk, oyun geliştiricilerinin kendi şirketine başvuru yapmaları konusunda teşvik içerikli bir tweet yayınlamıştı. Bu gelişmeden sonra Tesla araçlarına oyun oynama özelliğini de eklemek isteyen Elon Musk, Unity ve Unreal Engine oyun motorlarına da Tesla desteğinin geleceğini belirtti!

Ünlü girişimci, attığı tweet ile bu müjdeyi verdikten sonra bu tweet ile de kullanıcıların dokunarak, Xbox ve PlayStation kolları ile hatta direksiyon ve pedallarla da oyun oynanabileceğini belirtti:

Geliştiricileri de Tesla araçlara oyun geliştirmeleri konusunda teşvik etmeye devam eden Elon Musk, Unity ve Unreal Engine portları biter bitmez kişilerin Tesla araçlara oyun geliştirmeye başlayabileceklerini de kendisine Twitter üzerinden soru soran bir kişiye belirtti.

ne düşünüyorsun?

Yazar: Caner Özdemir

Son sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Küçük yaşta oyunlarla tanıştım ve Half Life ile başlayan oyunculuk serüvenim, beni kendi oyunlarımı geliştirme isteğine kadar götürdü. Çok farklı platformlarda oyunlar da oynadım ve 16 yaşımda da oyun programlamayla ilgili ilk çalışmalarıma başladım. Only A Gamer çatısı altında da oyunlar üzerine liste yazıları yazarak sizlerle oyun dünyasına bakış açımı paylaşma imkanı buldum!

Arnold Schwarzenegger’li Yeni Terminatör Filmi Geliyor!

PUBG Lite Türkiye’de Kullanıma Açıldı!