in ,

Telefonlarda 120 Hz ekran yaygınlaşacak!

Ekranınız yağ gibi akacak!

Bir süre öncesinde Razer ve Asus’un çıkarttığı oyuncu sınıfı olarak adlandırılan cihazlar 120 Hz kare ekran sahip ilk cihazlardı.

Günümüzde 120 Hz ekran kullanan cihaz sayısı oldukça az. Yeni gelen bilgilere göre büyük markalarda 120Hz ekrana sahip telefonlar duyurma hazırlığında.

https://oagtr.com/anasayfa/telefonlarda-120…an-yayginlasacak/

120 Hz ekran tam etkisi nedir? dediğinizi duyar gibiyiz,  günümüzde her standart telefonlarda (Monitörlerde) 60 Hz ekrana sahiptir, 120 Hz’ye göre farkı saniye de 60 kare görebiliyorken, 120’de ise saniyede 120 Hz kare görebiliyorsunuz, böylelikle daha akıcı bir şekilde rahat bir deneyim yaşıyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, güvenlik endüstrisi için yapay zeka çözümleri geliştirmek amacıyla Certis Group ile iş birliğine başladı!

Söylentiye göre, Xiaomi markası yeni bir 120Hz ekran özelliklerine sahip olan bir cihaz için çalışıyor. XDA Developers’ta bulunan rapora göre, Xiaomi  MIUI 11 Beta modelinde 60 ve 120 Hz ekran seçeneği bulunuyor.  Söylentiye göre bir taraftan Sony ve Samsung gibi markalarda 120 Hz ekran için çalışmalar gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Black Desert Online’da Av Mevsimi Serüveni Tam Gaz Devam Ediyor!

Ücretsiz Oyun: Princess Remedy 2: In A Heap of Trouble Ücretsiz Oldu!