in , ,

Temsilcimiz ex-Space Soldiers ESL Pro League Sezon 9’dan Elendi

ESL Pro League 9. sezonda A grubunda yer alan temcilsimiz ex-Space Soldiers, grup maçlarını tamamlamasından sonra turnuvadan veda etmek zorunda kaldı. Sırası ile mousesports, North ve OpTic takımları ile mücadele eden temsilcimiz tüm maçlarını kaybederek grubun sonuncusu oldu. Turnuva bo3 formatında oynandı. Peki maçlar nasıl geçti?

İlk karşılaşması mousesports ile olan ex-Space Soldiers ilk harita tercihi olarak Inferno’yu seçti. Maç 16-2 gibi bir skor ile mausesports’un galibeti ile sonuçlandı. İkinci harita tercihinde ise mausesports Train haritasını seçerek maçı 16-10 skoruyla, seriyi ise 2-0’lık bir galibiyet ile kazandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  VFŞL'de Potansiyeli Fark Edilmeyen Efsane Oyuncu Şimdi Ne Yapıyor?

 

İkinci karşılaşmada North takımı karşısında temsilicimiz Dust 2 haritasını tercih etti. Bu haritada 16-13 yenilen ex-Space Soldiers, ikinci maçta North takımının Train haritasını seçmesiyle maçı 16-11 gibi bir skorla, seriyi ise 2-0’lık bir skorla yenilerek bitirdi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  BAFTA 2017 Oyun Ödülleri Sahiplerini Buldu!

 

Üçüncü karşılaşmada ex-Space Soldiers, OpTic takımına karşı Mirage haritasını seçti. Ex-Space Soldiers bu maçta da 16-6 yenildi. OpTic oyuncularının da Overpass haritasını seçmesi ile 16-10 mağlup olan ex-Space Soldiers, ESL Pro League Season 9 turnuvasına veda etti.

 

Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm İncelemesi (Spoiler İçerir)

Sosyal Medya, Teknoloji ve Empati