in , ,

Tesla’nın Cybertruck Aracı Cyberpunk 2077’de Yer Alabilir!

Tesla’nın Cybertruck aracını Cyberpunk 2077’de görebiliriz.

CD Projekt RED‘in çıkarmaya hazırlandığı yeni oyunu Cyberpunk 2077, merakla beklenirken bazı haberler almaya devam ediyoruz. Gerek paylaşılan videolar olsun, gerek Twitter paylaşımları olsun oyunun çıkışına kadar büyük bir ilgiyle gelişmeleri takip ediyoruz. Şimdi ise gündemde ilgi çeken bir haber var. Elon Musk ve Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesaplarından yaptıkları konuşma Tesla tarafından üretilen Cybertruck aracının Cyberpunk 2077’de olabileceği ihtimalini oluşturuyor. Detaylar haberimizde.

Elon Musk’un sahibi olduğu otomotiv şirketi Tesla tarafından geliştirilen yeni araç Cybertruck, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bir etkinlik ile tanıtılmıştı. Diğer araçlara göre oldukça köşeli bir tasarıma sahip araç, gelecek temalı bir tasarıma sahip hatta ismi de bu yüzden Cybertruck. Elon Musk, ne kadar camlarının zırhlı olup kırılmayacağını belirtse de etkinlik sırasında camlarının taşla kolayca kırılması kötü bir sürpriz oldu diyebiliriz.

Bu etkinliğin gerçekleştiği tarihte Elon Musk’un gönderisinin altında,  Cyberpunk 2077 ve Elon Musk arasında Twitter üzerinden gerçekleşen kısa mesajlaşma oldukça ilgi çekti. Cyberpunk 2077, Elon Musk’a ”Bir anlaşmamız var Elon.” şeklinde bir mesaj yazdı. Elon Musk ise cevap olarak ”2077’de görüşürüz.” dedi. Bu kısa mesajlaşma akıllara o ihtimali getirdi. Cybertruck’u Cyberpunk 2077’de görmemiz mümkün olabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, 6 GHz bariyerini aşan ROG Crosshair VIII Impact’ın başarısını kutlamak için yarışma düzenliyor

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Cybertruck’u Cyberpunk 2077’de görmemiz mümkün mü? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Epic Store’da ”Muhteşem Cuma” İndirimleri Başladı!

Hideo Kojima Yeni Bir Korku Oyunu Yapmayı Düşünüyor!