in ,

Thaldrin’den Önemli Açıklama!

1907 Fenerbahçe Üst Koridoru Berke “Thaldrin” Demir Twitch üzerinden yaptığı açıklamayla büyük ses getirdi. 2012’de Team Turquality BLUE ile arenaya giren Thaldrin yayınında espora ara verdiğini açıkladı. Okulunu artık donduramaz hale geldiğini söyleyen Thaldrin okumak için espora ara verdiğini belirtti. Aynı zamanda bilek ağrılarından şikayetçi olan yıldız esporcu yayınında şu açıklamaları yaptı:

“3 senedir düşündüğüm bir şeydi. Ve bunu keşke geçen sene yapsaydım diyorum ama şuan için buna karar verdim. Benim diğer esporcuların aksine bitmesi gereken güzel bir okulum var. Bu benim 2 senemi alacak. 3 dönemim var. Ben espora devam ederken okulumu okudum. Bunu diğer esporcuların hiçbiri yapmıyor. Ben de şunu düşündüm. 1 sene daha oyuncu olmamın bana pek bir faydası olmayacak. Çok güzel günler yaşadım. Benim için eğlenceli bir serüvendi. Sevdiğim bir işi yaptım. Bir daha olsa bir daha yaparım. Ama her güzel şeyin bir sonu vardır. Benim kendi geleceğimi kurmam gerekiyor ve bu yüzden benim için eğlenceli ve zevkli bir serüven olan oyunculuğa bir süre ara vermem gerekiyor. Ve ben oyunculuğa ara veriyorum.”

Yine de açık bir kapı bırakan Thaldrin sektörden elini tam anlamıyla çekmeyeceğini söyledi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yepyeni bir analiz masası "Espor Arena"!

“Ben oyunculuğu bırakıyorum demiyorum. Ben ara veriyorum. Belki geri dönerim belki dönmem orasını bilmiyorum. Okulumu bitirmek öncelikli hedefim. Okulumdan arda kalan zamanlarda düzenli yayın açıyorum. Okulumu bitirirken bir yandan da yayın yapacağım. Yani beni farklı mecralarda görebilirsiniz. Belki yayıncılık yaparım. Belki bir takıma abilik yaparım. Belki ufak takımlara koçluk yaparım. Belli olmaz. Herkesin bana kaptan demesi belli bir saygınlığa ulaştığımı gösteriyor. İyi ki bu serüvende benimle olmuşsunuz. Benden bu kadar.”

Bu arenaya “At geliyor”, “Kaptan” ve daha bir sürü terimi kazandıran güzel insan, yolun açık olsun. Umarız okulun bittiğinde tekrar bu arenaya dönersin ve bize tekrar gurur dolu uluslararası maçlar izleme fırsatı verirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Büyük Xbox İndirimleri Geliyor!

Outcast: Second Contact, Humble Bundle’da Sınırlı Süre İçin Ücretsiz!