in , ,

The Culling 2, Çıkışından 8 Gün Sonra Kapatıldı

Günümüzde Battle Royale türünün yükselişte olduğu gayet açık bir şekilde ortada. Birçok oyun yapımcısı da bu yükselişe kayıtsız kalamayarak bu türde oyun yapmaya çalışıyor. Şu ana kadar başarılı olarak görülen birkaç yapım varken (PUBG, Fortnite vb.) yakın zamanda bu oyunlara benzer The Culling 2 çıkış yaptı. İlk oyunu ile bu türün ilk yapımlarından sayabileceğimiz ve belli bir başarıyı yakalayan oyunun devamını getirmek isteyen yapımcılar, çıkardıkları yeni oyunu çok popüler olan PUBG benzeri bir yapıyla oyunculara sundular.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GTA 5 & FIFA 17 - İşte 2017'de Avrupa'da En Çok Satan Oyunlar!

Fakat işler hiç istedikleri gibi gitmedi diyebiliriz. İlk çıktığı andan itibaren az bir oyuncuya sahipti. Zaman içerisinde bu sayı daha da az bir seviyeye düştü. Hatta bir ara sadece 2 kişi oyunda vardı. Koskoca oyunda yalnızca 2 kişi… İşlerin bu kadar kötü gideceğini tahmin edemeyen yapımcılarsa, oyunun çıkışından sekiz gün sonra fişini çekmeye karar verdiler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Revelation Online Open Beta Tarihi Duyuruldu

Buradaki temel sıkıntı ise, oyunun rekabet ettiği oyunlar ile arasında hiçbir şekilde fark olmaması hatta daha da kötü oynanış ve grafiklere sahip olması diyebiliriz. Umarım hatalarından ders alıp diğer oyunlarında bunları devam ettirmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Furi İncelemesi

En Sevilen 8 Mobil Dövüş Oyunu | Mobil Kuşağı #3