in , ,

The Dark Pictures Anthology: Little Hope’un Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu!

Until Dawn ile tanıdığımız Supermassive Games tarafından geliştirilen ve BANDAI NAMCO tarafından yayıncılığı üstlenilen yeni seri, The Dark Pictures Anthology, ilk oyunu Man of Medan ile başlamıştı. Serinin yeni çıkacak oyunu The Dark Pictures Anthology: Little Hopeun ne zaman çıkacağı belli oldu. Detaylar haberimizde.

Supermassive Games, Until Dawn’dan sonra özel oyun politikasının dışına çıkmış ve bu yeni seriyi başlatarak PC oyuncularına da kendini tanıtmayı başarmıştı. Serinin ilk oyunu  The Dark Pictures Anthology: Man of Medan’ın incelemesini yapmıştık. Buraya tıklayarak sitemizde yer alan inceleme yazısını okuyabilirsiniz. Ortalama üstü bir şekilde başlayan serinin yeni çıkacak oyunu Little Hope’un ne zaman çıkacağı merak ediliyordu. Tam tarih belirtilmese de The Dark Pictures Anthology: Little Hope, 2020 Yaz döneminde çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Kombat Serisi Daha Bitmedi!

Little Hope isimli bir kasabada geçecek oyun, Bir öğretmen ve dört kolej öğrencisinin başından geçen ürkütücü olaylara tanık olacağız. İlk oyun Man of Medan’da da olduğu gibi çoklu karakter seçimi Suppermassive Games tarafından uygulanmaya devam ediyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Zula Süper Lig 4. Sezonda Şampiyonluk Kupası 4. Kez Galatasaray'ın Oldu!

The Dark Pictures Anthology: Little Hope, 2020 Yaz döneminde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını yapacak.

Siz The Dark Pictures Anthology serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni oyun Little Hope başarılı olacak mı? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz. İşte oyunun yeni tanıtım videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borderlands 3’ün Steam’e Geliş Tarihi Belli Oldu!

https://oagtr.com/anasayfa/kripto-para-bors…ldiri-duzenlendi/

Kripto Para Borsalarına Hackerler Tarafından Saldırı Düzenlendi!