in , ,

The Division 2 Duyuruldu

İlk oyunun çıkışını hatırlıyorum da, insanlar deli gibi oyuna girmeye çalışıyordu. Bir ay kadar süren bu durumun ardından oyuncu sayısı giderek azalmaya başladı. Bir türlü hile yapan kullanıcıların önüne geçilemediği için de oyuncularını küstürdüler. Bugün hem bu oyuncular için, hem de oyunu merak edenler içinde güzel bir haberimiz var.             The Division 2 Resmi olarak duyuruldu.

İlk oyunda olduğu gibi The Division 2Massive Entertainment tarafından geliştiriliyor. Gelişim aşamasındaki en önemli noktalardan birisi de yapım ekibine destek olacak diğer ekipler. Yapılan açıklamaya göre Massive ekibine Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest ve Ubisoft Shanghai stüdyoları da destek olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Far Cry Oyunu The Game Awards'ta Tanıtılacak!

Bu duyuru ile birlikte oyunun grafik motoru hakkında da küçük bir açıklama geldi. Bu açıklamaya göre The Division 2, ilk oyunun grafik motoru olan Snowdrop Grafik Motoru‘nun geliştirilmiş bir sürümünü kullanacak. Tabi bu duyuruya rağmen Ubisoft ilk oyunu da unutmamış. İlk oyuna 2 büyük güncelleme daha gelecek. Bu güncellemeler oyun içeriğinin yanı sıra oyunun Xbox One X sürümünü  4K ve 1080P’ye çıkaracak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Just Cause 3'ü Ücretsiz Oynayın!

Açıkçası The Division 2 için ekibin ilk oyundan gereken dersleri almasını umuyorum. Her şeye rağmen ilk oyunu büyük bir keyif ile oynamıştım.  The Division 2 ile ilgili detaylar önümüzdeki dönemlerde gelecektir ama Ubisoft muhtemelen asıl bilgileri E3 2018 fuarına saklayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm OCULUS Riftler Kapandı!

PUBG | 8 Mart 2018 Güncelleme Notları