in , ,

THE DIVISION 2’DEN OYNANIŞ VİDEOSU GELDİ!

Microsoft, E3 2018 konferansında geçtiğimiz aylarda duyurulan The Division 2’nin 6 dakikalık oynanış videosunu yayınladı. Oyun hakkında herhangi bir sinematik fragman gösterilmedi. Açıkçası bir sinematik fragman ve ardından bu oynanış videosunun gösterilmesi oyunu daha güzel sunmayı sağlayabilirdi ancak oynanış videosunun 6 dakika gibi güzel bir süreye sahip olması sinematik fragmanın eksikliğini kapattı sanırım. Oyunun  atmosferi gerçekten güzel gözüküyor. Grafikler şahane ve oynanış da hiç fena değil. Oyunun Microsoft konferansında gösterilmiş olması Ubisoft konferansında hiçbir şey gösterilmeyecek olması anlamına gelmiyor bence. Ubisoft illa ki oyunla alakalı daha geniş bilgiler verecektir konferansında.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cyberpunk 2077'nin Fragmanı Yayınlandı!

Oyun genel olarak iç savaşa sürüklenmiş A.B.D’de Division ajanlarının yaşadıklarını anlatıcak. Karlı atmosferden çıkıp daha farklı yerlere gideceğiz. Bunlardan en önemlisi oynanış videosunda gördüğümüz A.B.D’nin başkenti Washington. Beyaz Saray’ı aksiyonun içinde görebiliyoruz. Aksiyon sağlam olacak gibi duruyor. Umarım güzel bir iş ortaya çıkarırlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LEGO The Lord of the Rings Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

Son olarak oyunun çıkış tarihi verildi ve konferansta The Division 2 için ayrılan süre sona erdi. Oyun 15 Mart 2019 tarihinde piyasaya çıkışını gerçekleştirecek. Oyunu PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynayabileceğiz. Bakalım ileride oyunla alakalı daha ne gibi bilgiler elde edeceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Bir EA Originals Oyunu: Sea of Solitude

Yeni Gears of War Oyunu: Gears 5